Ovülasyon testi sürekli silik çizgi çıkıyor

ashley_2

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2023
47
10
26
kızlar sürekli silik çıkıyor 2 kutu yani 2 günlük testim kaldı sadece neden oluyor bu? Çok hafif de değil nette değil başta daha hafif çizgilerdi

Ovülasyon testi zaten öyle çalışıyor, yani Lüteinizan hormonu değerlendiriyor. O hep idrarda var, ancak ovülasyon günü yaklaştıkça yükseliyor. Kullanım talimatına göre ovülasyon gününde çizgiler aynı renk olması gerekiyor, yani ikinci çizgi de canlı olması gerek. 1 çizgiden de daha canlı olması ovülasyonu gösterir. Ben kullanmadan önce çok araştırmıştım ondan biliyorum.

Yani benim yumurtam çatlamadı veya geç çatlayacak demek bu doğru mu? 10 gün kullandım bitti testim hepsi böyle kırmızı oluyor ama aynı c bölgesi ile aynı koyulukta olmadı maalesef

Yani benim yumurtam çatlamadı veya geç çatlayacak demek bu doğru mu? 10 gün kullandım bitti testim hepsi böyle kırmızı oluyor ama aynı c bölgesi ile aynı koyulukta olmadı maalesef
Bildiğim kadarıyla aynı koyulukta olması gerek. Ama açıkçası ben güvenmiyorum ovülasyon testlere. Bana hiç işime yaramadı

Ne zaman başladınız test yapmaya? Hep aynı saatte mi yaptınız, sıvı alımına dikkat ettiniz mi? Bazılarında tamamen pik olmuyor ama o da yumurtlama sayılıyor. Sizde de öyle olmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…