Ovülasyon Testi Pik

bellael

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
7
2
27
Herkese merhaba hanımlar :) Bir süredir düşüncemiz vardı ve bu ay ilk kez bu fikri hayata geçirmek istedik. Adetim her zaman düzenlidir. 28 günü pek şaşmaz. Sat 18 Mayıs bat 15 haziran. Aradaki süreyi sat tarihinden itibaren gün aşırı olmasa da iki günde bir olacak şekilde değerlendirdim. Eczaneden aldığım ovülasyon testleriyle de yumurtlamayı takip etmek istedim. Dün ve bu gün yaptığım iki test arasında fark göremeyince benden daha tecrübeli olan anneler, anne adaylarına danışmak istedim. Ben pik olmuş mu olmamış mı çözemedim. Yarın da test yapayım mı onu da bilmiyorum :) Son beraberliğimiz eşimin iş yoğunluğundan ötürü pazar akşamı olmuştu. Bu günleri de değerlendirmem gerekiyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sağlıklı günler dilerim

Eklentiler

• EE146A96-6D97-4732-8C89-7E0EF2C6DA13.jpeg
    EE146A96-6D97-4732-8C89-7E0EF2C6DA13.jpeg
    173,1 KB · Görüntüleme: 1.284
Merhaba canım daha yumurtan çatlamamış ikisinin aynı koyulukta veya t nın daha koyu olması lazım. Bende ovulasyonla hamıle kalanlardanım. Yumurtlamanıı görüp gün aşırı ve 2 gün boyunca ilişkiye girmek çok daha iyi senin için şuanki sonucun daha olumsuz. 5 li alıp 5 gün boyunca takip etmelisin

Herkese merhaba hanımlar :) Bir süredir düşüncemiz vardı ve bu ay ilk kez bu fikri hayata geçirmek istedik. Adetim her zaman düzenlidir. 28 günü pek şaşmaz. Sat 18 Mayıs bat 15 haziran. Aradaki süreyi sat tarihinden itibaren gün aşırı olmasa da iki günde bir olacak şekilde değerlendirdim. Eczaneden aldığım ovülasyon testleriyle de yumurtlamayı takip etmek istedim. Dün ve bu gün yaptığım iki test arasında fark göremeyince benden daha tecrübeli olan anneler, anne adaylarına danışmak istedim. Ben pik olmuş mu olmamış mı çözemedim. Yarın da test yapayım mı onu da bilmiyorum :) Son beraberliğimiz eşimin iş yoğunluğundan ötürü pazar akşamı olmuştu. Bu günleri de değerlendirmem gerekiyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sağlıklı günler dilerim
Yumurtlama olmamış yakın gibi yumurtlamayı ve çatlamayı görmek için daha teste ihtiyaç var

Merhaba canım daha yumurtan çatlamamış ikisinin aynı koyulukta veya t nın daha koyu olması lazım. Bende ovulasyonla hamıle kalanlardanım. Yumurtlamanıı görüp gün aşırı ve 2 gün boyunca ilişkiye girmek çok daha iyi senin için şuanki sonucun daha olumsuz. 5 li alıp 5 gün boyunca takip etmelisin
IMG_20220531_123319.jpg

Benim testin de bu şekilde tam koyulasmadi, ama ertesi gün soluklasti. Yumurtlama olmuş mu anlam veremedim.

Yukarıda test örneğimi paylaştım.
Bende ilk defa yapıyorum tecrubesizim bu konuda.
Benimki tam koyulasmadan soluklasti. Benim çatlama bu şekilde mi oldu emin değilim.
Bence sizde bu günlerinizi değerlendirin. Bazen yumurtlama 2 günde sürüyormuş. Sizin test bugün soluklasir yada daha kırmızı olur.

Kızlar selaaaam :) reglime 12 gün var ovülasyon testini yapmaya devam ediyorum görsel ekleyeceğim yorumlar mısınız size zahmet şu an hangi aşamadayım teşekkür ederim ❤️devam edelim mi ilişkiye

Eklentiler

• IMG20220601132819.jpg
    IMG20220601132819.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 1.154
Herkese merhaba tekrardan, yanıtlarınız için teşekkür ederim. Sanırım dün pikti. Bugün epey silikleşti. Dünü değerlendirmiştim sanıyorum bugünü de değerlendirmem lazım, bilgi verebilirseniz çok sevinirim
E0BC283E-A9CF-4B3C-B821-EEFC6DCC87ED.jpeg

Eki Görüntüle 3076662

Benim testin de bu şekilde tam koyulasmadi, ama ertesi gün soluklasti. Yumurtlama olmuş mu anlam veremedim.
bende pco var. uzun sure kullandım hatta resmen bı dongude 30 test bıle olmuslugu var. 18-23. gunler arasına denk gelıcek sekılde boyle yarı koyu sılıklesme olurdu 1 hafta sonra ya da 10 gun net pık olurdu :) cok yasadım bunu ama bende yumurtlama sorunu vardı dıye. dıkkat etmıyorsan sıvı alımı cok onemlı suya ıcecege 2 3 saat kadar ara verıp yapman oglen pıke yakınsa aksam bı daha denemını onerırım.

bende pco var. uzun sure kullandım hatta resmen bı dongude 30 test bıle olmuslugu var. 18-23. gunler arasına denk gelıcek sekılde boyle yarı koyu sılıklesme olurdu 1 hafta sonra ya da 10 gun net pık olurdu :) cok yasadım bunu ama bende yumurtlama sorunu vardı dıye. dıkkat etmıyorsan sıvı alımı cok onemlı suya ıcecege 2 3 saat kadar ara verıp yapman oglen pıke yakınsa aksam bı daha denemını onerırım.
Bende de pko var. Ama adet dongum 28 gün. Dün de iyice siliklestigi için bırakıyorum artık test yapmayı. Bu ay olmazsa önümüzdeki ay dediğiniz gibi 2 adet arası full test yaparım.

kızlar burda ovulasyon var mı baakr mısınız

Eklentiler

• 64321C8A-495B-4881-AE56-97E93BBE0BAD.jpeg
    64321C8A-495B-4881-AE56-97E93BBE0BAD.jpeg
    9,6 KB · Görüntüleme: 404
  • 08C2B4DB-5179-4C11-B783-D9B5DD2A74D6.jpeg
    08C2B4DB-5179-4C11-B783-D9B5DD2A74D6.jpeg
    15,8 KB · Görüntüleme: 197
  • 5CEB7F34-2804-4BDE-BCB0-B3E2B7D850B9.jpeg
    5CEB7F34-2804-4BDE-BCB0-B3E2B7D850B9.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 288
  • C81BA988-308C-43DB-BB8E-7991933B21C4.jpeg
    C81BA988-308C-43DB-BB8E-7991933B21C4.jpeg
    23,2 KB · Görüntüleme: 564
Benimki tam koyulasmadan soluklasti. Benim çatlama bu şekilde mi oldu emin değilim.
Bence sizde bu günlerinizi değerlendirin. Bazen yumurtlama 2 günde sürüyormuş. Sizin test bugün soluklasir yada daha kırmızı olur.
Sizin 17.testte yumurtlamanız olmuş 18.testte de çatlama olmuş

Kızlar birşey sormak istiyorum,ben bu ay daha yeni kullanmaya başladım testi,ve 2çizgi tam aynı renk olduğu gün ilişkiye girmemişiz ama bir gün öncesi ve koyu çizginin 3.günü girmişiz. Şimdi yemi yeni anlıyorum testin nasıl yapıldığını ama sizce hamile kalma ihtimali var mı 1gğn öncesinden ya da çatlamanın 3.gününde girilen ilişkinin

Bu testten aldım nasıl kullaniliyo yani kapa idrar koyup içinde mi bekleteyim yoksa direk üzerine mi yapiliyo bilgi verir misiniz 🙏

Kizlar ben yeniyim bu hamilelik testini nasil payalaşa bilirim lutfen yardimci olun bana

X