Ovulasyon testi pik olmuyor

Wanda Maximoff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
278
286
Adetlerim düzenlidir. 29undan 29una olurum. Ovulasyon testi kullanıyorum. Bugün 16ıncı gün. Çatlamasını geçtim hala pik olmadı. Başına böyle bir şey gelen var mı? Bu durum da reglimde gecikecektir değil mi?

Adetlerim düzenlidir. 29undan 29una olurum. Ovulasyon testi kullanıyorum. Bugün 16ıncı gün. Çatlamasını geçtim hala pik olmadı. Başına böyle bir şey gelen var mı? Bu durum da reglimde gecikecektir değil mi?
Aynı durumdayız geçen adet 13eylül 28. Gün idi ilk kez ovulasyon kullandım 16.gün pembe ikinci çizgi çıktı 19.gün galiba pik oldu hala emin değilim
Yapmaya devam et şimdi tek düşüncem adet düzenim ne olacak

Eklentiler

• IMG-20221001-WA0001.jpeg
    IMG-20221001-WA0001.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 282
Aynı durumdayız geçen adet 13eylül 28. Gün idi ilk kez ovulasyon kullandım 16.gün pembe ikinci çizgi çıktı 19.gün galiba pik oldu hala emin değilim
Sizin koyulaşmaya başlamış yarın pik olabilir. Ben daha önce de yaptım bir sorun olmadı ama şimdi hiç koyulaşma yok. Hep silik

Kızlar benim de düzenlidir 28 günde bir.
Diğer takiplerimde 15-17 de gördüm, bunda 20 de. Yani devam edin yapmaya.

Eklentiler

• IMG_20220917_140758.jpg
    IMG_20220917_140758.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 289
Zaten 2 gündür var bi gerginlik üstümde regl olunca sürekli olan gerginlik gibi😁 onunla alakalı herhalde neyse devam edelim bakalım yapmaya 🤷🏼‍♀️
Benim de öyleydi aynı geçtiğimiz hafta yumurtam kalitesiz kesin diye karar bile verdim kendi kendime halbuki Haziran'da baktırdım her şey çok güzel cevabını aldım ona rağmen şimdi bozuldu Kesin yumurtaların diye düşünmeye başlamıştım ve bugün öylesine yaptım ovulasyonu son demiştim kendi kendime şimdi mecbur yarın da yapcam
En iyisi gelişine bırakmak da işte yapamıyoruz

Benim de öyleydi aynı geçtiğimiz hafta yumurtam kalitesiz kesin diye karar bile verdim kendi kendime halbuki Haziran'da baktırdım her şey çok güzel cevabını aldım ona rağmen şimdi bozuldu Kesin yumurtaların diye düşünmeye başlamıştım ve bugün öylesine yaptım ovulasyonu son demiştim kendi kendime şimdi mecbur yarın da yapcam
En iyisi gelişine bırakmak da işte yapamıyoruz
Aynen en iyisi akışına bırakmak

Pkolularn yumurtlama 21. Gün olur genelde 23. Güne kadar olan var bu çok degisken her ay bile değişebilir siz görene kdr devam edin testlere

X