Ovülasyon testi nasıl oluyor

ben diye biri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
10
1
31
Kızlar ilk defa ovülasyon testi yaptım 2 silik çizgi çıktı bu ne demek nasıl yapılır okudum araştırdım ama kafam karıştı nasıl oluyo tam olarak bilen varsa detaylı anlatabilirmi pik nedir bilmiyorum ilk olduğu için?

T ve c var c her zaman cizgi çıkar testin calistigini göstejr.t önce silik olur yumurtlama yaklastıkca koyulasir ikisi ayni renk olunca yumurtlama oldu demek t cok koyu olur sonra t yine yavas yavas acilir o zaman da acilmaya baslayinca yumurtan catladı demek

Testleri 2 saat su icmeden yapmalısın su icerseb veya hic icmezsen yanlis cikar 2 3 saatte bir yarim bardak su icip yapmalisin

Bend ebirsey sorabilirmiyim bugün adetimin son günü şuan yaptım silik çizgi köyü olankadr devam evet ama silik çizgi çıkması her zaman çıkar mı yoksa yumurtlama başladığını mi gosterir

Bende 2. Ye bu sabah 10 da hiç sıvı tüketmeden yaptım oda silik çıktı bir kaç gün önce kasıklarımdan adet olacakmışım sancı vardı belime çok vuruyodu bide böyle denedim 1 yıldır bebiş istyoruz bütün teslerimi yaptım hiç bir sorun yok dedi doktor çok güzel yumurtluyosun be çatlıyo yapabileceğim bir tedavi yok sana dedi vereceğim bir ilaçta yok ne çatlatma iğnesi nede aşılama yapamam herşey normal dedi folikasit kulanıyorum henüz bişey yok ama bu ay belime vuran kasık ağrısı çektim bi kaç gün yumurtlama oldumu kaöırdımmı bilmiyorum adetim 10 gün önce bitti bugün 11. Günüm ve sürekli ilişki var 2 günde bir veya gün aşırı oluyo bu aydan çok umudım var ama bakalım silik çizgi hep var diyolar diye umudumu azalttım ama yapmaya devam edicem ovülasyon testimi ama pisikolojik olarak çok yıprandım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…