Ovulasyon testi kullananlar

Merhabalar ovulasyon testi kullanıp hamile kalan var mı ilk defa kullanacağım yardımcı olur musunuz
Aramıza hoşgeldin canımmm. Bende 5 gündür bu testle uğraşıyorum. Pik oldu mu silikleşti mi diye kafayı yiyorum evde :) 4 gün pozitif çıktı üst üste çok şükür bugün silik çizgiyi gördüm. Bilmiyorum 4 gün pozitif görmek mümkün mü ya da ben mi pozitif sanıyorum anlamadım. İnşallah bir an önce bebişimiz olur 🙏

Aramıza hoşgeldin canımmm. Bende 5 gündür bu testle uğraşıyorum. Pik oldu mu silikleşti mi diye kafayı yiyorum evde :) 4 gün pozitif çıktı üst üste çok şükür bugün silik çizgiyi gördüm. Bilmiyorum 4 gün pozitif görmek mümkün mü ya da ben mi pozitif sanıyorum anlamadım. İnşallah bir an önce bebişimiz olur 🙏
Ya İnşallah yaklaşık 7 aydır bebişimiz olsun istiyorum olmuyor yeni sipariş verdim ovulasyon testi hamiş kalır mıyım kalmazmiyim bilmiyorum birde adet günlerim değişiklik gösteriyor ya erken oluyorum yada geç oluyorum tam günü tutmuyor

geçtiğimiz mayısta ve bu ay ovulasyonla hamile kaldım. Neyi bilmek istiyorsun?
Yeni siapris verdim bende kalır mıyım kalmazmiyim bilmiyorum adet günlerimde değişiklik gösteriyor ya erken oluyor yada geç oluyor 7 aydır istiyoruz ama olmuyor bebişim test ile ilgili kullananlar var mı diye merak ettim kullanıp hamiş kalanlar

Ya İnşallah yaklaşık 7 aydır bebişimiz olsun istiyorum olmuyor yeni sipariş verdim ovulasyon testi hamiş kalır mıyım kalmazmiyim bilmiyorum birde adet günlerim değişiklik gösteriyor ya erken oluyorum yada geç oluyorum tam günü tutmuyor
Bende 1 senedir uğraşıyorum bu ay ilk defa Ovülasyon testini deniyorum düzenli ilişkiyle birlikte.

3 yıldır ovulasyon testi kullanıyorum gebelik elde edemedim eşimde sorun yok bende pco var 3 4 gün üst üste yumurtlama görüyorsanız pco olabilir yada hormonla alakalı sorununuz olabilir yahut yumurtlama görüp yumurtlamaniz 3 günden fazla testte görüyorsanız havuç yiyerek çatlatabilirsiniz bende hamile kalmaya çalışıyorum

3 yıldır ovulasyon testi kullanıyorum gebelik elde edemedim eşimde sorun yok bende pco var 3 4 gün üst üste yumurtlama görüyorsanız pco olabilir yada hormonla alakalı sorununuz olabilir yahut yumurtlama görüp yumurtlamaniz 3 günden fazla testte görüyorsanız havuç yiyerek çatlatabilirsiniz bende hamile kalmaya çalışıyo. Bu yöntemi deneyen var mı peki

3 yıldır ovulasyon testi kullanıyorum gebelik elde edemedim eşimde sorun yok bende pco var 3 4 gün üst üste yumurtlama görüyorsanız pco olabilir yada hormonla alakalı sorununuz olabilir yahut yumurtlama görüp yumurtlamaniz 3 günden fazla testte görüyorsanız havuç yiyerek çatlatabilirsiniz bende hamile kalmaya çalışıyorum
Bu yöntemi deneyen var mı peki süt maydanoz soğan nane kürünü

Ovulasyon testi sonucunu alabildiniz mi pik oldu mu kaçıncı gündesiniz bebiş aşamasında

Evet aldım pik günümden 14 gün sonra yani bugün adet oldum malesef. Bir dahaki ayı beklicem :KK43:
Hayırlısı olsun ya siz ne kadar zamandır evlisiniz kaç aydır istiyorsunuz sorununuz falan var mı ben çok fena takıldım ya eşim varikosel ameliyatı oldu bebiş konusunda derin dusuncelerdeyim bir yıldır korunmasız ilişki yaşıyoruz ama yinede bebiş olmadı

Hayırlısı olsun ya siz ne kadar zamandır evlisiniz kaç aydır istiyorsunuz sorununuz falan var mı ben çok fena takıldım ya eşim varikosel ameliyatı oldu bebiş konusunda derin dusuncelerdeyim bir yıldır korunmasız ilişki yaşıyoruz ama yinede bebiş olmadı
6 senedir evliyim canım. 30 yaşındayım. Son 1 senedir istiyoruz. Ama bu bir sene içinde ne Ovülasyon takibi yaptım ne de özel bişey. 2 ay önce doktora gittim bütün tahlillerime baktı. Amh fsh prolaktin gibi hormon tahlillerine bir sorun yok çok şükür. Muayenede de bir şey çıkmadı. Rahim filmi istedi bende az önce randevu aldım onun için.
Eşim de bu arada sperm testini verdi onda da bir problem yokmuş çok şükür. Rahim filmi sonucumu da alıp doktora gidip konuşcaz bakalım. Nasıl bir yol izleyeceğimizi bende bilmiyorum. Varikosel ameliyatından sonra sperm testi verdi mi eşin? Sen gittin mi doktora?

geçtiğimiz mayısta ve bu ay ovulasyonla hamile kaldım. Neyi bilmek istiyorsun?
Merhaba öncelikle. Benimde daha ikinci kullandığım ay bana da yardımcı olur musunuz ovülasyon takibimi atsam ? Bugün bir koyulma var gibi geldi acaba yumurtlama olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• F13A761E-2B25-4612-9BDA-CBFA003A3160.jpeg
    F13A761E-2B25-4612-9BDA-CBFA003A3160.jpeg
    139,3 KB · Görüntüleme: 75
  • 8D547A8C-0F55-46EE-993E-E7893BBCBDCC.jpeg
    8D547A8C-0F55-46EE-993E-E7893BBCBDCC.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba öncelikle. Benimde daha ikinci kullandığım ay bana da yardımcı olur musunuz ovülasyon takibimi atsam ? Bugün bir koyulma var gibi geldi acaba yumurtlama olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler
Henüz pik değil büyük ihtimalle yarın pik olur. Sperm sıkıntınız yoksa yarın sonraki gün kesin ilişki olsun. Bu arada döngünüz ortalama kaç gün sürüyor ve bugün kaçıncı gün?

6 senedir evliyim canım. 30 yaşındayım. Son 1 senedir istiyoruz. Ama bu bir sene içinde ne Ovülasyon takibi yaptım ne de özel bişey. 2 ay önce doktora gittim bütün tahlillerime baktı. Amh fsh prolaktin gibi hormon tahlillerine bir sorun yok çok şükür. Muayenede de bir şey çıkmadı. Rahim filmi istedi bende az önce randevu aldım onun için.
Eşim de bu arada sperm testini verdi onda da bir problem yokmuş çok şükür. Rahim filmi sonucumu da alıp doktora gidip konuşcaz bakalım. Nasıl bir yol izleyeceğimizi bende bilmiyorum. Varikosel ameliyatından sonra sperm testi verdi mi eşin? Sen gittin mi doktora?
Ben gittim doktora ilaç falan kullandım eşim sperm testi verecek geçen gün gitti 5 gün perhizi var 6 gün test vermeye gitti doktor testi almamış 6. Gün test verilmez en az 4 gün perhizi olması lazım dedim ama 5. Gün giddmezdi çünkü pazar günüydü o yüzden pazartesiye bekledik 6. Gün oda olmadı doktor almamış

Henüz pik değil büyük ihtimalle yarın pik olur. Sperm sıkıntınız yoksa yarın sonraki gün kesin ilişki olsun. Bu arada döngünüz ortalama kaç gün sürüyor ve bugün kaçıncı gün
Henüz pik değil büyük ihtimalle yarın pik olur. Sperm sıkıntınız yoksa yarın sonraki gün kesin ilişki olsun. Bu arada döngünüz ortalama kaç gün sürüyor ve bugün kaçıncı gün?
Bir düşük yaşadım o yüzden döngüm şuan çok karışık. Duphaston kullanarak oldum en son adetimi. Şuan 17.gün geçen ay 14. günde görmüştüm yumurtlamayı bu ay sanırım geç olacak

Bir düşük yaşadım o yüzden döngüm şuan çok karışık. Duphaston kullanarak oldum en son adetimi. Şuan 17.gün geçen ay 14. günde görmüştüm yumurtlamayı bu ay sanırım geç olacak
Anladım bugün tam pik olmamış yarına nar gibi kızarır inşallah

Eklentiler

• 4C61F6D5-7288-4EC5-A71F-9061E5B4E047.jpeg
    4C61F6D5-7288-4EC5-A71F-9061E5B4E047.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 0B57E628-FD4E-4AC4-937D-E191E4E5CB1C.jpeg
    0B57E628-FD4E-4AC4-937D-E191E4E5CB1C.jpeg
    101,4 KB · Görüntüleme: 65
X