Ovulasyon Testi Kullananlar Kaçıncı Denemede Hamile Kaldınız?

bilgisel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2023
38
30
39
Kızlar merhaba, gebelik planlarken hepimiz bir noktada ovulasyon testlerine başvuruyoruz. Lütfen ovulasyon testi kullanmaya başlayıp sonra doğal yolla hamile kalan varsa kaçıncı ayda hamile kaldınız söyleyebilir misiniz? Ben 3 aydır deniyorum ve hamile kalamadım.

Kızlar merhaba, gebelik planlarken hepimiz bir noktada ovulasyon testlerine başvuruyoruz. Lütfen ovulasyon testi kullanmaya başlayıp sonra doğal yolla hamile kalan varsa kaçıncı ayda hamile kaldınız söyleyebilir misiniz? Ben 3 aydır deniyorum ve hamile kalamadım.
Ben ilk ayda kaldım kimyasal oldu sonraki ay yine denedim infolicombi ile çok şükür 11 haftalık olduk

Yumurtlama gördünüz mü ?

Eklentiler

• IMG_20230609_210615.jpg
    IMG_20230609_210615.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 156
Çok sevindim adınıza ilk kullanmam ama bende çift çizgi hiç çıkmadı acaba bir sorun mu var
Adetiniz düzenli de olsa düzensiz de olsa yumurtlama günleri hep aynı denk gelmeyebilir,pik görene kadar test yapmaya devam edin

regl doneminde kirmizinin tam cikmasi ovulyasyon testin ne anlama geliyo bende oyleydi cozemedim durumu

X