ovulasyon testı ıle hamıle kalan bayanlar!!!!

Y

yakamoz27

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yakamoz27
arkadaslar ben bu ay ılk kez bu testı aldım 12.gunu yanı dun 2 cızgı gordum veberaber olduk.2 cızgı gorunce yumurta o gun catlamıs mı oluyor yoksa catlamdan 24 saat once haber mı verıyor bılgısı olan arkadaslar cevap yazınn yahuuu senağlama

• Konu Sahibi yakamoz27
canım bende kullanmıştım ama benim ki çizgi göstermiyodu daha değişik şekiller falan çıkıyodu.gerçi onunda faydasını göremedim ben.umarım istediğin sonucu alırsın.

• Konu Sahibi yakamoz27
arkadaşlar bu bahsettiğiniz testlerin fiyatı nekadar

• Konu Sahibi yakamoz27
medi smart diye bi rtest var içinde 5 tane test var 27,5 ytl ye aldım bu ay. Geçen ay da kullandım sonuç negatifti inşallah bu ay tutmuştur.

• Konu Sahibi yakamoz27

Canim ikinci cizgi 1.si kadar yada ondanda koyu ciktiginda 24-36 saatin oluyor iliski icin. Yumurta henuz catlamamis ama catlamak uzere oluyor. Yani kinci cizgiyi bu sekilde gorunce tam iliski zamani.

• Konu Sahibi yakamoz27
canım sen bu aksam da yarın da tekrar dene. cizgi cıktıgı gun beraber olmussanız yine sns var ama 24 saatten sonra 36 saatten once iliski tavsiye ediyor. yani testi ne zaman yaptıysa 30 saat ekle uzerine o zaman beraber ol tkrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…