Ovulasyon testi ile gebelik

mlkkksglll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
43
14
28
Arkadaşlar bir kaç gün öncede konu açmıştım
Normalde her ay yumurtlamam döngümün 12.13.günleri olur bende o yüzden adetten bir hafta sonra başladim ve düne kadar koyu çizgi göremedim dün döngümün 19.günüydü görünce değerlendirdik bugünde koyuydu normalde ertesi günü çatlama olurdu benim ama bu sefer yine koyu çıktı
Kasıklarım o kadar ağrıyor ki 2-3 gündür uykum geliyor birden uyku bastırıyor bazen mide bulantısı geliyor birden
Acaba test yapmadığım hafta gebe kalmış olabilir miyim testler bu durumda yumurtlama gibi koyu çıkar mı böyle gebe olduğunu öğrenen oldu mu

Hani öncesinde pik varmı yok mu belli değil sana tavsiyem bu ay olmazsa inşallah olur biter bitmez basla döngü uygulama göre yapma herkesin yunurtlamasi farklı beni ovulasyon ile ama benim daha önce pik gördüm gene bir gebelik testi yap istersen

Çatlama oldu kızlar bugün dünden öncesi ni değerlendirdik dün ara verdik bugünü de değerlendiricem önemli olan çatlama değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…