Ovulasyon testi ile gebelik öğrenen var mı

eabtu

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
227
46
26
Kızlar bugün adetimin normalde birinci günü olması lazım ama adet olamadım nette ovülasyon testi ile gebeliğini öğrenenler olmuş benim testlerime de bakar mısınız lütfen

Eklentiler

• image.jpg
    216,9 KB · Görüntüleme: 84
Ben hamile olduğu öğrenince öylesine bi ovulasyon testi yapmıştım ve pik çıkmıştı, sizinki pik mi bilmiyorum bu markayı kullanmadım, inşallah vardır :)

Kızlar bugün adetimin normalde birinci günü olması lazım ama adet olamadım nette ovülasyon testi ile gebeliğini öğrenenler olmuş benim testlerime de bakar mısınız lütfen
Kızlar lütfen cevap verin artık
Bugün de gecikme yaşadım normalde regl olacağım zaman karnımın ağrısından duramazdım şuan da göğüs ağrımdan ve sırt ağrımdan başka bişeyim yok sabah idrar testi yaptım negatif çıktı.gecikmemin 2. Günü şuan hala geve kalma ihtimalim var mı?

Ben hamile olduğu öğrenince öylesine bi ovulasyon testi yapmıştım ve pik çıkmıştı, sizinki pik mi bilmiyorum bu markayı kullanmadım, inşallah vardır :)

neden test alıp yapmıyorsunuz ki? bende de ovulasyon testi boyle hatta daha da koyu çıkmıştı ama hamile değildim.. ben bu şekilde öğrenenlerin tesadüfi hamile olduğunu düşünüyorum

neden test alıp yapmıyorsunuz ki? bende de ovulasyon testi boyle hatta daha da koyu çıkmıştı ama hamile değildim.. ben bu şekilde öğrenenlerin tesadüfi hamile olduğunu düşünüyorum
Gebelik testi yaptım bugün dikkatli okur musunuz ama negatif çıktı beklemem lazım mı diye sordum

Gebelik testinde cıkmadıysa ovulasyon testinde cıkmaz ki, demek ki yumurtlama. Geç döllenme olabilir bunu kimse bilemez. adeti beklemekten başka çare yok

yok yanı ben mı gormuyorum.. bir de dikkatli okur musunuz denmiş, bende şöyle cevap vereyim o halde profilinizde biolog yazıyor o halde bilmeniz lazım bunu gebelik testinde çıkmayan ovülasyonda kesinlikle çıkmaz hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…