Ovulasyon testi icin yardimci olur musunuz

Sebo03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
487
176
Merhaba arkadaslar bugun aksamustu iki markadan da ovulasyon testi yaptim ama biraz gibi sizce yumurtlama var mi

Merhaba arkadaslar bugun aksamustu iki markadan da ovulasyon testi yaptim ama biraz gibi sizce yumurtlama var miEki Görüntüle 3221745
Laboquick marka ve innovita kıyaslaması.
Her ikisini ben de aynı idrarla denedim
Laboquick daha iyi sonuç bence. İnnovita çok koyu çıkarıyor ve benim daha yumurtam 19 mm di. Yani demem o ki yarın bi daha yapın.

Laboquick marka ve innovita kıyaslaması.
Her ikisini ben de aynı idrarla denedim
Laboquick daha iyi sonuç bence. İnnovita çok koyu çıkarıyor ve benim daha yumurtam 19 mm di. Yani demem o ki yarın bi daha yapın.
Merhaba. Size birsey sormak istiyorum ovulasyon testinde pik gördüğümüz gün degilde ertesi gunu yani catlama gününü degerlendirsek gebelik şansi azaliyor mu / formda arattim pek yazan bulamadim bununla ilgili

Merhaba. Size birsey sormak istiyorum ovulasyon testinde pik gördüğümüz gün degilde ertesi gunu yani catlama gününü degerlendirsek gebelik şansi azaliyor mu / formda arattim pek yazan bulamadim bununla ilgili
Hayır azalma olmaz,sperm sorunu olan bireylerde genelde yumurtlama döneminde her gün değil 2 günde bir ilişki önerilir..sperm sorunu olmasa bile bir gün kaçırmanız şansınızı azaltmaz diyeceğim o ki

Sperm sayısına bağlı aslında
Sayılarda bi sıkıntı yoksa pik günü dahil 3 gün peşpeşe değerlendirmek iyi diye okudum ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…