Ovulasyon testi hamilelik öğrenenler

z zeyno

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
24
64
25
Selam kızlar. Adetime 3 gün var bu ay ilk defa lh testi kullandım yumurtlamayı da çatlamayı da gördüm kalan bi tane testi az önce denedim sonuç böyle sizce gebelik ihtimali var mı belirtilerim hafif kramplar ve göğüslerim neredeyse iki bucuk katına çıktı ama çok ağrısı yok

Eklentiler

• 11659AA0-FD47-49A7-A999-139D3D2295EB.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 57
Benim testlerimde de yumurtlama gördüğüm günden beri çift çizgi çıkıyor normalde silik çıkması gereken kısım idrari damlattigim an beliriyor

benim yumurtlamam 21. Gün oldu t çizgisi c den çok koyuydu sonra ertesi gün silikleşti daha sonraki gün iyice silikleşti. Bugün tekrar öylesine denedim böyle çıktı ama bende anlamadım

Benim testlerimde de yumurtlama gördüğüm günden beri çift çizgi çıkıyor normalde silik çıkması gereken kısım idrari damlattigim an beliriyor
benim yumurtlamam 21. Gün oldu t çizgisi c den çok koyuydu sonra ertesi gün silikleşti daha sonraki gün iyice silikleşti. Bugün tekrar öylesine denedim böyle çıktı ama bende anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…