Ovulasyon testi hakkında

elifyalcinnn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
66
13
24
Adet yaklaştıkça lh hormonu yükselir mi? Kızlar bu ay yumurtlama testini denemek istedim. Fakat elime çok geç ulaştığı için tam olarak başlamadım

. Bu ay adetten sonraki gün cinsel ilişkiye başladık. Gün aşırı olmak kaydı ile. Uygulamadaki ovulasyon takibine göre 5i benim yumurtlama günümdü. Test elimde olmadığı için yapamamıştım. Ama ben sanıyorum ki adetten sonra ki günlerde yumurtlama gerçekleşmişti. Semptomları vardı. Adete 8 gün var. Üstteki dünkü testin alttaki bugünün. Sizce yumurtluyor da olabilir miyim. Yoksa adet yaklaştıkça lh hormonu artar mı? Yardımcı olursanız sevinirimm

Benim yumurtlamam hep değişir bazen ayda iki kez yumurtlarım bir keresinde şansa doktor kontrolündeyken adete bir hafta kala doktor o an yumurtlarığımı söyledi en azından bilgi olsun sana da belki öyledir :)

2 ıhtımal var ya yumurtlama donemin yada gebesin zaman gecmıs ustunden ama olsun ıcımde kalmasın dusjncemı yazayım dedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…