Ovülasyon testi hakkında bilgi

Bayanmutluu

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
122
23
26
Kızlar selaam
Ben ovülasyon testine başlamak istiyorum ama nasıl kullanmam gerek bir türlü anlayamadım aranızda kullanıp bilgi sahibi olan varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi

Kızlar selaam
Ben ovülasyon testine başlamak istiyorum ama nasıl kullanmam gerek bir türlü anlayamadım aranızda kullanıp bilgi sahibi olan varsa lütfen bana yardımcı olabilir mi
bak ben bugün yumurtladim hergun aynı saatte yapmaya özen gostermelisin fazla sivi alimi bi kac saat yapmayacaksin idrari içinde biraz bekleteceksin yogunlasmasi için benim gibi tarih tut şimdi bi daha aticam

İkiside ayni koyulukta olunca yumurta catlamasina 24 saat yada 36 saat var demektir bu 3 günü degerlendirmelisin tek cizgi belirgin diğeri silik cikarsa piki gördükten sonra hemen iliskiye girmelisin yada 3 gün boyunca yada 2.ci cizgiyi silik görene kadar

Kızlar selaam
Bende bugün 3 tane yapmak zorunda kaldim ve bende kararsız kaldığım için sordum ve piki bugün gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…