ovulasyon testi hakkında 2 sorum var,yardım edermisiniz kızlar

serinserin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
142
0
kızlar 2 aydır bebiş denemelerimiz negatif,bu 3. ayımız,ovulasyon testi aldım,adetim dün bitti,bugün adet döngümün 9. günüydü,ben nolur nolmaz diye bugün test yaptım 2. çizgi pembe çıktı,bunun negatif olduğunu biliyorum ama ne kadar süre sonra bi daha test yapayım ve bu pembe çizgide bu ay yumurtlama olacağını gösterirmi,biraz karmasık anlattım ama duygularımız deneyimlerimiz aynı,yardımcı olurmusunuz kızlar bana:KK54::KK54::KK54:

hergün yapman gerekiyor canım kaçırmamak için adet döngün kaç gün?

cnm hiç ovulasyon testi kulanmadım ama az cok okuduklarımdan anlaadıgım kadarıyla eger ovulasyon testinde ikinci çizgi kırmızı olunca yumurtlama günün oluyormuş... sen bu ikigünü degerlendir istersen.. yine devam edersin testi yapmaya.. ama bi kullanan cvp verse daha iyi olcak.. bende önümüzdeki ay kulancam bu ay hamile kalmadıysam:KK43: çünkü düzenli ilişkimiz olmuyor:KK43:

bende ovulasyon testı kullanıyorum bu ay ama ıcerıgınde yazan adet dongusunun suresıne gore baslangıc tarıhı var ben ona uydum bugun 3 gun ve pozıtıf cıktı bakalım bugun ve yarın buyuk gunler ayrıca ıcınde yumurtlama tarıhınden 5 gun sonra kanda 10 gun sonra erken gebelık testınde hamıleleık cıkar dıyor ınsallah.....

X