Ovulasyon testi günlerdir aynı ..

Sipser

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.782
1.313
Kızlar ovulasyon testim günlerdir aynı ne pik oluyor ne silikleşiyor .. görseller 12,14 ve 16. günlere ait neden böyle olmuş olabilir?
Normalde her ay 14. Gün pik olur silikleşirdi..

Eklentiler

• IMG_0621.jpeg
    IMG_0621.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar ovulasyon testim günlerdir aynı ne pik oluyor ne silikleşiyor .. görseller 12,14 ve 16. günlere ait neden böyle olmuş olabilir?
Ay bende de üç gündür aynı resmen. Hangi testi kullanıyorsunuz ? Dün bende pil muhtemelen dedim kendimce akıntıdan ama pil çıkmadı. Bugün yine değilim. 13. Günüm bugün 🥺

Ay bende de üç gündür aynı resmen. Hangi testi kullanıyorsunuz ? Dün bende pil muhtemelen dedim kendimce akıntıdan ama pil çıkmadı. Bugün yine değilim. 13. Günüm bugün 🥺
İnnovita marka test , dhaa önce çok kullanım Mac 13./14. Gün pik görürdüm 🤷‍♀️

İnnovita marka test , dhaa önce çok kullanım Mac 13./14. Gün pik görürdüm 🤷‍♀️
Aslında koyu baya seninki ama normalde nasıl ilerliyordu. Gir gide koyu oluyordu değil mi ? Bende bir gebenin günlüğündeki testi aldım ama korkmaya başladım pili kaçırırsam diye 20mm üstünü algılıyor diyorlar

Kızlar benimde adetten sonra 17. Günüm 3 gündür testlerim bu şekilde

Eklentiler

• IMG_4641.jpeg
    IMG_4641.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba kızlar benimkinide yorumlarmısınız bir iki gündür kasık bel agrım var 3 eylül öğlen saatlerinde de kıvamlı krem rengi yogun birdefalık kokusuz akıntım oldu. Bugün pek agrım yok 30 agustos 2-3 eylülü değerlendirdim her ihtimale karşı
Teşekkürler✨

Eklentiler

• IMG_4881.jpeg
    IMG_4881.jpeg
    181,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_4884.jpeg
    IMG_4884.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar pcosluyum bende geçen ay Klomen tedavisi oldum iğnesiz olmadı malesef bu ay Femara ve çatlatma iğnesi oldum 3 eylülde vuruldu ovulasyon testi yapıyorum iki gündür baya koyu ilk defa yapıyorum 😍 bu testlerin yanılma ihtimali var mı

Eklentiler

• IMG_8281.jpeg
    IMG_8281.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 34
X