Ovülasyon testi gebeliği gösterirmi

Carpediem4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
3.299
3.337
33
Bilgisi olan arkadaslar bakabilirmi acaba gectigimiz ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay ovulasyon testiyle deneme yaptim 11.gün pik 12.gün çatlama gördum bi arkadaşımın önerisiyle çatlamadan 6 gün sonra ovulasyon testine basladim 3 gündür yapiyorum giderek koyulasmaya basladi gebelik belirtisi olabilir mi acaba suan reglime 1 hafta var sanirim test yapsam daha cikmaz fotolari ekliyorum anlayanlar bakabilirmi 😊

Eklentiler

• 20210823_165228.jpg
    20210823_165228.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 175
Neyse ben sordugumda kimse cevap vermedi ama aratan biri olur diye yinede yazayim ovulasyon testi regle 7 gün kala pik yapmaya basladi o gun idrar testi yaptim birsey cikmadi ertesi gun pik iyice artinca bi idrar hcg testi dha yaptim ve regle 6 gun kala silik cizgiyi ucuz testlerde gorerek hamile oldugumu ogrendim demekki ovulasyon testleri hikayesi dogruymus 😊

Neyse ben sordugumda kimse cevap vermedi ama aratan biri olur diye yinede yazayim ovulasyon testi regle 7 gün kala pik yapmaya basladi o gun idrar testi yaptim birsey cikmadi ertesi gun pik iyice artinca bi idrar hcg testi dha yaptim ve regle 6 gun kala silik cizgiyi ucuz testlerde gorerek hamile oldugumu ogrendim demekki ovulasyon testleri hikayesi dogruymus 😊
Çok tatlısınız keşke önce görüp cevap verebilseydim evet gösterir bu şekilde gebeliği.. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ☺

Çok tatlısınız keşke önce görüp cevap verebilseydim evet gösterir bu şekilde gebeliği.. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ☺
Keşke ya vallahi evi laborotuara çevirdim hiçbirşey öğrenemeyince 🙈 regl günü kan verdim 230 cikti carsamba gunu bidaha verdim 791 cikti simdide bu niye bukadar yukseldi onu kafama taktim normalmi degilmi bilemiyorum yarin bi kan dha verip haftaya keseyi gormeye doktora gidecegim insallah ilgilenip cevap yazmaniz bile cok mutlu etti beni cok tesekkur ederim

Bilgisi olan arkadaslar bakabilirmi acaba gectigimiz ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay ovulasyon testiyle deneme yaptim 11.gün pik 12.gün çatlama gördum bi arkadaşımın önerisiyle çatlamadan 6 gün sonra ovulasyon testine basladim 3 gündür yapiyorum giderek koyulasmaya basladi gebelik belirtisi olabilir mi acaba suan reglime 1 hafta var sanirim test yapsam daha cikmafotolari ekliyorum anlayanlar bakabilirmi 😊
Benimde böyle hamilesin canım bak benim testimde böyle bugün adet günüm

Eklentiler

• 81636ACE-BB17-4E6D-9E63-6CEC2FFC90EF.jpeg
    81636ACE-BB17-4E6D-9E63-6CEC2FFC90EF.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 153
Keşke ya vallahi evi laborotuara çevirdim hiçbirşey öğrenemeyince 🙈 regl günü kan verdim 230 cikti carsamba gunu bidaha verdim 791 cikti simdide bu niye bukadar yukseldi onu kafama taktim normalmi degilmi bilemiyorum yarin bi kan dha verip haftaya keseyi gormeye doktora gidecegim insallah ilgilenip cevap yazmaniz bile cok mutlu etti beni cok tesekkur ederim
İki günde bir 2 kat artış beklenir ama iki kattan fazlada olabilir yeterki asgari 2 kat artış olsun. Siz kötü ihtimalleri düşünmeyin pozitif olun inşallah güzel ilerleyecek:)

Benimde böyle hamilesin canım bak benim testimde böyle bugün adet günüm
Evet hamileymisim regl gününden 6 gün önce öğrendim doktora gitmedim henuz smdi keseyi gormeyi bekliyorum degerimin yukselmesini regl gunu kan degerim 230 cikti 2 gun sonra 791 bakalim yarin bdha verecegim kan neden okdr artti onuda hic anlamadim 😊🤦‍♀️

Ay ne
Evet hamileymisim regl gününden 6 gün önce öğrendim doktora gitmedim henuz smdi keseyi gormeyi bekliyorum degerimin yukselmesini regl gunu kan degerim 230 cikti 2 gun sonra 791 bakalim yarin bdha verecegim kan neden okdr artti onuda hic anlamadim 😊🤦‍♀️
ay ne güzel ya benimde 3 Eylül yani bugün adet olmam gerekiyor ama ovulasyon testlerim koyu çıkıyor yanı çok koyu değil ama bu vaziyette işde 🤗 banada dua edermisin nolur

Ay ne

ay ne güzel ya benimde 3 Eylül yani bugün adet olmam gerekiyor ama ovulasyon testlerim koyu çıkıyor yanı çok koyu değil ama bu vaziyette işde 🤗 banada dua edermisin nolur
Dualarim sizinle yarin bir idrar testi yapin siz sizdede cikacak bence mutlu haberinizi bekliyorum 🙏🙏🙏😍

Ayyyyy 😍😍😍😍😍 Allah razı olsun içimi bi nebzede olsa mutlu ettin ama biliyormusun hiç yapasım gelmiyor çünkü 3 senedir sabahları negatıf görmek beni çok yordu
Ben hiç ovulasyon testi denememistim regl öncesi koyu cikarmi cikmazmi bilmiyorum ama benim reglden 3 4 gün önce bile bildiginiz yumurtlama gbi kopkoyuydu bence olmasa bukadarda cikmazdi sizde de var gbi geliyor bana insallah hayirli haberlerinizi aliriz 🥰

Ben hiç ovulasyon testi denememistim regl öncesi koyu cikarmi cikmazmi bilmiyorum ama benim reglden 3 4 gün önce bile bildiginiz yumurtlama gbi kopkoyuydu bence olmasa bukadarda cikmazdi sizde de var gbi geliyor bana insallah hayirli haberlerinizi aliriz 🥰
İşde benim koyu değil yani bu aralıklarda C ye yakın çıkıyor çokta silikte değil canım birde belirtin varmıydı

İşde benim koyu değil yani bu aralıklarda C ye yakın çıkıyor çokta silikte değil canım birde belirtin varmıydı
Evet ogluma hamileyken hic hissetmedigim seyler oldu yumurtlamadan 1 2 gun sonra inanilmaz gogus acisi basladi ve yumurtaliklarima kasiklarima biseyler batiriyorlar gbi oldu 1 haftaya yakin devam etti sonra gecti goguslerim suan hala hassas ama ozmnki gbi degil bende cok sasirmistim cunku ufacik sey dye belirti falan inanmazdim ne yalan soyleyeyim

Evet ogluma hamileyken hic hissetmedigim seyler oldu yumurtlamadan 1 2 gun sonra inanilmaz gogus acisi basladi ve yumurtaliklarima kasiklarima biseyler batiriyorlar gbi oldu 1 haftaya yakin devam etti sonra gecti goguslerim suan hala hassas ama ozmnki gbi degil bende cok sasirmistim cunku ufacik sey dye belirti falan inanmazdim ne yalan soyleyeyim
Ya bende işde göğüslerim acayip şiş işde kasıklarım çok hafif yokluyor sadece birde vücudumda acayip bi sıcaklık basıyor uyutmuyor beni gerçi ben artık üzerine düşmüyorum eskisi gibi sadece tuhafıma giden bişe var 3 gündür rüyamda yemek yiyorum acayıp bişekilde aşerme gibi 1 rüyamda eşime diyordum canım köfte isdiyor mayonez Li 2. Rüyamda dedem biber kızartması yapıyordu canım cekti 3.rüyamda bi yerdeyiz piknik gibi tavuk yiyorlar bende canım isdiyor alıp yiyorum garip ya 😂

X