Ovulasyon testi gebeliği de gösterir mi, gebelik testimde ikinci çizgi silik...

hatunsultan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.241
1
kızlar öncelikle herkesin bayramını kutluyorum, bugün adet günüm, iki gündür sadece akşam üzerlerinde ikişer damla açık kahve akıntım vardı, ben de test yapayım dedim akşam ama yanlışlıkla gebelik testi diye ovulasyon testi yapmışım dalgınlıkla çift çizgi çıktı, sonradan fark ettim ovulasyon testi olduğunu, sonra aklıma geldi bir yerlerde okudum galiba, eğer gebelik varsa ovulasyon testi pozitif olur diye...
Az önce de bu sabah gebelik testi yaptım ve test çizgisi silik çıktı... HAMİLE MİYİM ACABA? Adet belirtilerim yok ama gebelik belirtilerim de yok....... :Saruboceq: :ecrin_bebek: ama ben çok karıştım şimdi ya, bu ne şimdi bayram sabahı bayram sabahı Allahım acaba mı, çünkü ilk kahve leke gelince cuma akşamüstü adet olucam sandım hala sökülmedi ve ne tuhaf ki sadece akşamüzerleri aynı vakitte bu kahve leke var iki gündür, ne önce ne de sonra olmadı bir şey... :Saruboceq:

daha önce bu konu hakkında yazılmıştı. ovulasyon testi Lh ı ölçüyor. bu hormon da hamilelik sırsında artıyor. zaten hamilelik testinde ikinci çizgi silik çıkmış. bu hamileliğinin yeni olduğunu gösteriyor. :lepi: tebrikler. belirtilere takımla. adetten 10 gün önce belirtisi olan var 7 haftalık iken belirtileri başlamayan var. tekrar tebrik ederim a.s. darısı başımmaaa

aklıma gelmişken kahverengi leke ya yumurtlama ya da hamilelik belirtisidir. allah kolay bir hamilelik hayırlı bir evlat nasip etsin opuyorumnanaktan

aklıma gelmişken kahverengi leke ya yumurtlama ya da hamilelik belirtisidir. allah kolay bir hamilelik hayırlı bir evlat nasip etsin opuyorumnanaktan

canım ya ne güzel şeyler yazmışsın, umarım haklısındır ama ben iki gündür adet olacağım diye üzülürken şimdi inanamıyorum, konduramıyorum. Benim hakkımda düşündüklerinin fazlası senin olsun ama hiç olmayacağını düşünürken bu çizgiyi silik de olsa görmek çok güzel keşke daha emin olup eşime ve çocuğuma bayram hediyesi verebilseydim......ama birkaç gün daha bekliyeceğim adet olmazsam tekrar test yapıp öyle söyleyeceğim.....

canım benim de senin gibi 2. çizgi epey silik çıktı. umarım hamileyizdir ve bebişlerimizi kucagımıza saglıkla alırız.
bir kaç gün sonra tekrar deniyelim net çıkarsa zaten bizimledirler.
böylece
bayramımızı uzatırızhihoyyytkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

kızlar desteğinize ve iyi dileklerinize teşekkürler,bu saate kadar da adet olmadım ben... ama hala konduramıyorum işte keşke emin olsaydım da eşimle çocuğuma müjde verebilseydim bu bayram günü, ama hayırlısı ne ise o olsun diyorum artık, aslında ben adet tarihimi bile bilemiyorum var ya.... çünkü en son 11 ağustosta normal adetimi oldum, sonra 28 ağustosta bir daha oldum, dr bana 11 eylülü bekle adet olmalısın bu ara kanama adet değil demişti, 11 eylülde olmadı, şimdi aslında net olarak 28 eylülü bekliyorum ama yumurtlama günümü de bildiğim için üzerine teoride yapıldığı gibi 14 gün ekleyince bugün yani ayın 20 si oluyor ama dediğim gibi belki 11 eylülde ollmam gerekirken gebelik var diye olmadım, belki de daha sonra oldu bu nedenle en iyisi 28 eylülü beklemek galiba, allahım hepimize en hayırlı zamanda versin meleklerimizi, bu ay hepimizin emekleri boşa çıkmaz ve meleklerimiz gelir.... :Saruboceq:

:teselli:ama zaten testin üstünde de silik çizgi pozitif olarak değerlendirilir diye yazıyordu..
bir umut işte

:teselli:ama zaten testin üstünde de silik çizgi pozitif olarak değerlendirilir diye yazıyordu..
bir umut işte

ah canım umutu bende yaşıyorum.
dün akşam benden de 2 damla kahverengi kan gelmiş çamaşırım lekelenmiş.
bugün hiçbişey yok.
belki ikimizinkide rahme yaerleşiyordur onmdan lekelenmişizdir:Saruboceq:
bende çok meraktayım.
emin olamadıgım içinde rahatlayamıyorum.
inşallah gönlümüze göre olur arkadaşım.
dualarım ben ve benim gibi gebeligi bekleyen herkes için.....kaydirigubbakcemile5

bende de kahverengi lekelenmeler var karnımda ağrıyor adetime 3 gün var.hamilemiyim değilmiyim deli olacağım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…