Ovülasyon testi bakar mısınız

Dün yumurtlama günümdü bugün çatlamış galiba dimi hanımlar silikleşmiş bugünü de değerlendirdik daha gerek varmı

Dün yumurtlama günümdü bugün çatlamış galiba dimi hanımlar silikleşmiş bugünü de değerlendirdik daha gerek varmı

Peki yumurta akı gibi akıntı illa olması gerekiyor mu yanı senden geldimi öyle bi akıntı afedersin
Kesinlikle olması gerekli diye birşey diyemem ama benden geldi akıntı ayrıca kasık ağrısı çok oldu bugün bile devam ediyor dün çatlamıştı ovulasyon testine göre

Kesinlikle olması gerekli diye birşey diyemem ama benden geldi akıntı ayrıca kasık ağrısı çok oldu bugün bile devam ediyor dün çatlamıştı ovulasyon testine göre
Benden beyaz geldi şeffaf denk gelmedim belkide geldi beyaz seffaf karısık ben mi anlamadım bilmiyorum ya

Yok canım lh kullanmıyorum. Oyüzden sormak istedim size. 14. ve 15. Günler 2 gün yani kasıklarım ağrıdı hani dedim acaba yumurtlama mı oyüzden ağrı varmıydı diye sordum
Bende uygulamadan takip ediyordum 15. Gün yumurtlama gösteriyordu hep 1 yıldır boşa uğraşmışım meğerse erken yumurtluyor muşum ilk defa bu ay ovülasyon kullandım 11. Gün pik oldu 12. Gün çatladı yumurta testleri atıyorum görselde sende kullan canım bence belki yanlış olan bişey var

Eklentiler

• IMG_20220829_161637.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…