Ovulasyon testi.bakabilirmisiniz

Cansu1414

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
434
160
29
Merhaba ovulasyon testi ne bakabilir misiniz 10.gun bugün oluyor gece 12 de silik sabah yani şimdi hic yok gibi çatlamış oluyor degil mi? 8.ve9 . Günü değerlendirdik

Merhaba ovulasyon testi ne bakabilir misiniz 10.gun bugün oluyor gece 12 de silik sabah yani şimdi hic yok gibi çatlamış oluyor degil mi? 8.ve9 . Günü değerlendirdik
Pik öyle çıkmaz c çizgisi gibi t çizgisi de kop koyu çıkması lazım ki PİK sayabilelim maalesef bu ay yumurtlama olmadı ya da yumurtalıklarınız gelişmiyor bir doktora gitmelisiniz

Pik öyle çıkmaz c çizgisi gibi t çizgisi de kop koyu çıkması lazım ki PİK sayabilelim maalesef bu ay yumurtlama olmadı ya da yumurtalıklarınız gelişmiyor bir doktora gitmelisiniz
Çatlama diye düşündüğüm günden itibaren 12 gün bekliyirim eger gebelik olmazsa giderim doktora.

Çatlama diye düşündüğüm günden itibaren 12 gün bekliyirim eger gebelik olmazsa giderim doktora.
Çatlama olarak saydığınız resimde ki çizgi mi? O resimden bir önceki gün olmasaydı o gün pik görmüşsün derdim ama yapmışsın pikte yok boşuna heveslenmeyin derim sizide üzmem istemem ama maalesef yumurtalama olmamış bu ay kaçırmış olabilirsiniz

Temmuzda ki gebeliğim adetin bittigi gün tutmuştu ultrason tarihine göre yunurtlamam ise âdetin 12.gunu olduğu halde hiçbir sey imkansız degil sonuçta.ben erken yumurtluyorum zaten Eylül'de bebeğimin kalbi durdu kürtaj sonrası dongum değişti 27 günde olurken kurtajdan sonra 33 e çıktı son adetim ise 24.gunde oldu.muhtemelen dediğiniz de olabilir haber veririm bizzat size:)

Her şey gönlünüzce olsun başınız sağolsun

benimkine de bakar mısınız ben anlayamıyorum çatlama olmuş mu yazılı olmayan test bugün yaptığım test

Ben hiç bir şey anlamadım bu gün öğlen yaptığım koyu akşam yaptığım yok denecek kadar silik ne demek bu

Eklentiler

• 7465158D-CE9A-4C53-AE4D-600C6A27DAAD.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 2FD0B82E-72E5-4C04-8B18-9418D0341765.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 26
Canim selâm hesabı kapatmış tim sırf senin için geri açtım haber vermek icin yukarıda yazdığın yazıda boşuna heveslenme demiştin ya 1 aylık hamileyim cok şükür hamileyim

Canim selâm hesabı kapatmış tim sırf senin için geri açtım haber vermek icin yukarıda yazdığın yazıda boşuna heveslenme demiştin ya 1 aylık hamileyim cok şükür hamileyim
Yaaa tebrik ederim rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah demekki o testlerden önce ya da sonra pik görmüşsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…