Ovülasyon testi+akıntı

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.594
1.341
Merhaba herkese

Bu ay ovülasyon testi ile takip ediyorum. Henüz ekteki gibi bir yumurtlama veya catlama olmadığını görüyorum.
Size sorum su; bu zamana kadar hep denildi ki afedersiniz “sumuksu akıntı gelince yumurta catlamis oluyor değerlendirin” bugün çok fazla geldi ama yaptım test tek çizgi görünüyor.

Daha önce deneyimleyen var mı?

Merhabaa çatlamayı bilmem ama bende ne zaman yumurtlama olsa beyaz akıntı oluyor ve dünde bugünde gerçekten testte çıktı bugünü kandil olduğu için degerlendirmicem dünü değerlendirdim yarın da çıkarsa üç gün olacak sonra yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakicam artık

Kişiden kişiye farkediyor. Mesela bi önceki ovulasyon dönemimde acayip akıntı olmuştu. Bu aykinde hiç akıntım olmadı, test kullanmasan yumurtluyorum demezdim

Bende genelde yumurta beyazı akıntı geldikten bir gün sonra ovulasyon testi pozitif çıkıyor

Testin güvenilirliğinden eminsen yoktur üşütmüş olabilirsin bilemedim..benim testte yumurtlama oldu gözüktü çatlamada oldu fakat akıntım olmadı bahsedilen sümüksü akıntı gibi..test yapmaya devam et umarım görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…