OVULASYON TEST SONUCUMU YORUMLAYABILIR MISINIZ LUTFEN ? ANLAYAMIYORUM.

merakediyorum95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2023
33
13
29
Kızlar merhaba , 24 Subat 2023 de adet oldum. 6 gun surdu. Adet bitiminden 4 gun sonra ovulasyon testim peak yapmis mi acaba ? 5 mart daha belirgin sanki. Bugunu ve yarinimi degerlendirmek erekiyor ? Tesekkurler :)

Eklentiler

• 20230305_114256.jpg
    20230305_114256.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 120
Merhaba evet pik olmuş değerlendirin
Kızlar kimyasal gebelik geçirdim geçen ay , beta hcf sıfırlandı ve kanamam oldu doktorum regl olarak düşünebilirsin bunu dedi , adet tarihimden 1 hafta gecikerek kanama oldu , 5 günlük ovülasyon testim yorumlayabilir misiniz sizde pik olmuş mu öncesinde de koyuluk var anlayamadım
68C0BF63-F70D-47ED-AE56-050D8A4BAFD1.jpeg

Kızlar kimyasal gebelik geçirdim geçen ay , beta hcf sıfırlandı ve kanamam oldu doktorum regl olarak düşünebilirsin bunu dedi , adet tarihimden 1 hafta gecikerek kanama oldu , 5 günlük ovülasyon testim yorumlayabilir misiniz sizde pik olmuş mu öncesinde de koyuluk var anlayamadımEki Görüntüle 3213412
Az da olsa cizik cıkıyor ovulasyonda, ya aynı koyuluk ya T daha koyu olmalı. 5 mart sizin aynı gibi, yarın da pik olabilir. Benim 2 gün pik oluyor

Az da olsa cizik cıkıyor ovulasyonda, ya aynı koyuluk ya T daha koyu olmalı. 5 mart sizin aynı gibi, yarın da pik olabilir. Benim 2 gün pik oluyor
Teşekkür ederim ilk defa ovülasyon kullanıyorum , kimyasal gebelik sonrası takip etmem biraz zor oldu umarım yarın pik görürüm

X