OVULASYON TAKİBİ YAPMAK İSTİYORUM

egosumleo

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
114
72
30
Kızlar merhaba.
Ben ovulasyon takibi yapmak istiyorum, bunun için kullanacağım ürüne kadar buldum fakat bulamadığım bi tek şey var; bilen varsa bi cevaplarsa çok sevinirim.
Benim adetim aşırı düzensiz yani bazen 2 ay üzerine oluyorum bazen 20 gün gecikmeli oluyorum bazen 10 gün gecikmeyle her ay oluyorum hatta 4 ay hiç olmadığım da oldu. Sormak istediğim şey şu; hala regl olabilmiş değilim ve geçen ay 8 Şubatta olmuştum şu an 31 Marttayız ve hala olamadım. Testleri yapmak için regl olmayı beklemem şart mı? Regl bitiminden bir gün sonrası başlayın deniliyo ama ne zaman olcağımı hatta olup olamicağımı bile bilmiyorum. Regl olmayı beklemeli miyim takibe başlamak için yoksa beklemeden de yapılabilir mi doğru sonuca ulaştırır mı işe yarar mı?

Merhaba, sorunuzla çok alakalı değil ama kullanmaya karar verdiğiniz ovulasyon testini öğrenebilir miyim? :)

Merhaba, sorunuzla çok alakalı değil ama kullanmaya karar verdiğiniz ovulasyon testini öğrenebilir miyim? :)
İnnovita adında bir ovulasyon testi. Araştırdım kullananlara sordum falan + yorumlarına baktım doğru sonuç verdiğini söylüyolar. Ben de onu alıcam bu önerileri dikkate alarak.

Laboquick markasını tavsiye ederim çok iyi ve net sonuç gösteriyor. Ve âdet olduktan sonra başlayın yoksa ne kadar yapsanız da test silik çıkacak ve boşuna gitmiş olcak testler. Bende bir kere âdet olmadan önce denemiştim kürtaj sonrasında tabi adet zamanım ne zaman olur bende bilmiyordum sonra test hep silikti. Adetten 4 gün sonra yaptım ay sonunda hamile olduğumu öğrendim soğan suyu kaynatıp içebilirsin. Ve hayıt tohumu çok iyi geliyor hem düzene hem âdete hem ağrıya hemde yumurta kalitesine

soğan suyunu biliyodum aslında ama unutmuşum, hatırlattığınız çok iyi oldu gerçekten. bu akşamdan itibaren yapmaya başlicam. hayıt tohumu normal bitki çayları gibi mi tüketiliyor acaba? sıcak suya bi kaşık gibi yani.

Evet. Bir bardak sıcak suda bir iki tıkırdatın 6-7 dakika beklesn sonra süzün

instagramda bır gebenın gunlugu var orayı takıpe alırsan tum sorularının cevabını alabilirsin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…