Ovulasyon takibi💕her zaman yeni bir umut

Zumruduanka96

Zorlu bir yolculuk ama sona çok az kaldı 🍀👼
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
7.747
7.375
28
Arkadaşlar merhaba 😇bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı sanırım önemli günü yakaladım🙂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    172,8 KB · Görüntüleme: 46
3CBEB035-1215-417E-BF1E-82E2600A09DE.jpeg

Merhaba arkadaşlar, benim testlerim de bu şekilde, 5 nisanda adet oldum 10.gün itibariyle test yapmaya başladım. Adetlerim düzenlidir 28.gün döngüsünde olurum genelde bazı günlerde en geç 30.gün olurum. Tsh 20 gün önce 7 çıktı ilaç kullanmaya başladım dün 0.20 olmuş ilaç düzenlemesi yapıldı. Bu tabloda sizce yumurtlama olmuş mu yorumlayabilir misiniz rica etsem 🥰

Eki Görüntüle 3239054
Merhaba arkadaşlar, benim testlerim de bu şekilde, 5 nisanda adet oldum 10.gün itibariyle test yapmaya başladım. Adetlerim düzenlidir 28.gün döngüsünde olurum genelde bazı günlerde en geç 30.gün olurum. Tsh 20 gün önce 7 çıktı ilaç kullanmaya başladım dün 0.20 olmuş ilaç düzenlemesi yapıldı. Bu tabloda sizce yumurtlama olmuş mu yorumlayabilir misiniz rica etsem 🥰
Ovulasyon testimi canım bunlar

adet tarihine az kaldı sanıyorum onun için testlere devam etme he tabikide kalan günlerini değerlendir muhakkak💕

Olmuş görünüyor çizgi 13-15 arası koyu görünüyor testlerin sonradan yine hafifleşmesi normal

X