Ovulasyon sürekli pozitif ama gebelik testi negatif şaşkınım 🤔

Yaprakkemir

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2022
372
161
36
Merhabalar kızlar son zamanlar adet düzenim değişti ovulasyon yapıyorum sürekli pik neden acaba diye sizlere sormak istedim hamilelik testide negatif defalarca yaptım başına gelen oldumu en son bugün erken testten yaptım diğeri 2 gün önceydi

Eklentiler

• 20220926_143812.jpg
    20220926_143812.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 256
  • 20220928_143058.jpg
    20220928_143058.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 172
Merhabalar kızlar son zamanlar adet düzenim değişti ovulasyon yapıyorum sürekli pik neden acaba diye sizlere sormak istedim hamilelik testide negatif defalarca yaptım başına gelen oldumu en son bugün erken testten yaptım diğeri 2 gün önceydi
Alttakiler gebelik testi mi?
Sanırım öyle. Hcg yazıyor başında. Ben testlerde çok silik çizgiler gördüm. Umutlandırmak istemem ama. Yakın tarihte yinelediniz mi?

Gebelik testinde de silik çizgiler var ben görüyorum bence gebesiniz testi tekrarlayın

Canım senin gebelik testinde silik çizgi var. Bence sen gebesin kan testi vermelisin

X