Ovülasyon süreci

Benimde adetim bitti ertesi gün sol kasığımda ağrı hissettim dedim bi ovulasyon tesyi yapim yumurtammı büyüdü acaba t cizgisi koyuydu tesleri eke bırakıcam 13 eylğlde tekrar yaptım tekrar yoyu 15 eylülde silikleşti çatlama oldu sanırım şimdi ben 12 eylülmğ yumurtladım 13 eylülmü anlamadım yardımcı olurmusunuz
Bence 13 Eylül ikisi de aynı koyulukta olacak çünkü

Merhaba ben ilk denediğim ay yani bu ay hamile kaldım. Daha kese görmedim ama yardımcı olmak isterim. İki çizgi aynı koyulukta olduğu zaman yumurtlama oluyor daha sonra silikleşince ise çatlama o günleri değerlendirin :) testi aynı saatte ve 2 saat sıvı alımına dikkat edin. Ben öğlen 3 gibi yapıyordum
Merhaba çatlama yazdım ama çatlamış mı sizce? Bugün daha silik oldu testim bugün mü çatladı acaba? Hangi günleri değerlendirmek gerekiyor

Eklentiler

• D4F87023-C8F6-461D-A06D-1432EF0CC01D.jpeg
    D4F87023-C8F6-461D-A06D-1432EF0CC01D.jpeg
    126,7 KB · Görüntüleme: 4
Merhaba çatlama yazdım ama çatlamış mı sizce? Bugün daha silik oldu testim bugün mü çatladı acaba? Hangi günleri değerlendirmek gerekiyor
Gördüğüm kadarıyla 23-24 yumurtlama sonra 25i çatlama gözüküyor. 23ü baya koyu renk. 23-24-25-26 değerlendirin. Ben yumurtlama ve çatlama ve ondan bi sonraki günüde ne olur ne olmaz diye değerlendirmiştim

Gördüğüm kadarıyla 23-24 yumurtlama sonra 25i çatlama gözüküyor. 23ü baya koyu renk. 23-24-25-26 değerlendirin. Ben yumurtlama ve çatlama ve ondan bi sonraki günüde ne olur ne olmaz diye değerlendirmiştim
23-24 değerlendirdim 25 i değerlendiremedik 26 değerlendirsek mi ki bugün yani değerlendirelim o zaman 🙏🏼

23-24 değerlendirdim 25 i değerlendiremedik 26 değerlendirsek mi ki bugün yani değerlendirelim o zaman 🙏🏼
Bende videolar izleyerek denedim yumurtlama çatlama ve ondan bi sonraki gün diyorlardı. Benim şuan ki hesaplarıma göre zaten tam yumurtladığım gün hamile kalmışım bence. Çatlamayla birlikte 10.gün erken gebelik testiyle silik çıkmıştı. Sonraki her gün yaptım ve giderek koyulaştı :) 9. Gün negatif çıkmıştı üzülmüştüm heyecandan erken yapmaya başlamıştım sonrada öğrendim 10. Gün bazılarında 12. Gün çıkabiliyor çünkü beta herkesde aynı oranda artmıyor o yüzden hemen korkmayın :)

Bizde 4-5 aydır deniyorduk olmuyordu. Sonra ovülasyon testini araştırdım videolar izledim. Adetim bazen 26-27-28 günde bir geldiği için yumurtlama gününü kestiremiyordum. Yani yanlış zamanları değerlendirmişim :)

X