Ovulasyon kizlar yardim

dilaragsj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
90
28
27
Kizlar en sondakini bugün yaptım 13 Eylül değerlendirdik 14 Eylül yapmadik bugün 15 Eylül böyle çıktı silik çatlamış mi yani şimdi yaptım testi bugünü de değerlendirmemiz gerkeiyor mu hatta yumurta oluşmadan 3 gün öncede değerlendirdik yani 11 Eylül değerlendirdik sonra 13 Eylül'de test yaptım pozitif çıktı o günde değerlendirdik 14 ara verdik bugünde böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_20240915_120935_988.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 31
Çatlamış kuzum değerlendir bugünüde

[bugünü de degerlendirdik dünü değerlendirmedik ama ilk yumurtalama gününü değerlendirdik bir de bugun
Bir dolu bir boş olduğu sürece sıkıntı yok sperm 48-72 saat canlı kalabiliyor . Yumurtada 24 saat canlı kalıyor. O yüzden karşılaşmışlardır. Önemli olan birbirlerini beğenip döllenmeleri. Bugünden itibaren 12-14 gün sayıp kan testi verebilirsin. Üç gün içinde döllenir döllendikten 6 gün sonra rahim duvarına yapışıp hcg üretmeye başlar. Rahat ol gönlün ferah olsun.

Yumurta bugün çatladı 14 gün sonra regl görmem lazım değil mi 14 gün sonra test mi yaomam lazım regl görmezsem çatlama olunca 14 gün sorna regl olunuyor yazıyor ama doğru mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…