Ovülasyon ile gebelik öğrenme

buse2577

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
1
0
54
Merhaba . 28-29 u yumurtlama 30 u çatlama olacak şekilde Ovülasyon günlerimi değerlendirdim . Ovülasyondan 8 gün sonra beta baktırdım negatif çıktı beklenen adetime 2-4 gün arası var .. iki gün önce yaptığım Ovülasyon testi pik değildi . Şimdi sorum şu eğer gebelik varsa herkeste Ovülasyon pik mi olur . Pik olmadan gebeliğini öğrenenler var mı sırf bu soru için üye oldum buraya gerçekten merak ediyorum .. Ovülasyon testin negatifti ama hamile olduğumu öğrendim diyen var mı. ?

Merhaba . 28-29 u yumurtlama 30 u çatlama olacak şekilde Ovülasyon günlerimi değerlendirdim . Ovülasyondan 8 gün sonra beta baktırdım negatif çıktı beklenen adetime 2-4 gün arası var .. iki gün önce yaptığım Ovülasyon testi pik değildi . Şimdi sorum şu eğer gebelik varsa herkeste Ovülasyon pik mi olur . Pik olmadan gebeliğini öğrenenler var mı sırf bu soru için üye oldum buraya gerçekten merak ediyorum .. Ovülasyon testin negatifti ama hamile olduğumu öğrendim diyen var mı. ?
Canım daha önce gebelik kayıplarım oldu onlarda yumurtlamayı gördükten sonra ovalüsyona devam etmiştim ve 9 günden sonra koyulaşmaya başlıyordu 11 gün 12 günde de idrar testinde dilikte olsa gebeliği öğreniyordum

Bende merak ediyorum gebelik olup ovalayın koyu çıkmayan var mı ?
Evet var dün baya bu konuyu arajtırdım biri demiş benım piktı adet gunum ertesı gunu adet oldum dıyende var 3gün boyunca koyu cıktı adet oldım dıyende var hamıleyım diyende ben de çözemedım bunu sans eserı mı denk geliyor ya da kımyasal mı gecırıyorlar farkında degıller bu da ithimal ztn googleye ovulosyon testı 3gün veya 4gün kala diye yazın kadınlar kulubu dıye orda tek tek yazıyor ztn bu sayfaya ait seyler bende oyle gördum

X