ovulasyon hesaplama

ncncn

uykucu şirin :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
382
0
slm arkadaşlar, arama motorunda ovulasyon hesaplama yazdığım zaman pek çok sayfa çıkıyo, ama hiçbirinin sonucu diğerini tutmuyo nerdeyse. bana önerebileceğiniz bir hesaplayıcı link yada program var mı?

canım en iyisi bi ovulasyon testi al. ben de netten hesaplayıcılara baktım ama 1-2 gün kayma oluyor. bu eskiler nasıl hamile kalıyormuş öyle ya anlayabilmiş değilim. 5 aylık evliyim hala bişey yok . teknoloji geliştikçe herşey daha da zorlaşıyor galiba.

hiç sorma ya hemde evlendikleri ilk aydan hamile kalanlar var... bizde uğraşalım bakalım nereye kadar

arkadaşlar umutlarınızı yitirmeyin hemen bu ay çalışmalara devam ben de ovulasyon testi alıcam bugün eczaneden bulabilirsem yda internetten sipariş vericem stresten dolayı yumurtlama günü değişebiliyor ben bu ay stresten dolayı erken yumurtlamışım 23. günde hastalandım işi şansa bırakmıycam bu ay çalışmalara erken başlıycaz inşallah aralık ayı hamişleri oluruz:))

amiin, inşallah :)

kızlar adet bitiminin ertesi günü ovulasyon olabilir mi ? çünkü adet bitiminin ertesi günü yumurtalıklarımın agrdıgını çok net hissettim. sürekli akıntım vardı. sizce bu ovulasyon olabilir mi bir de o günün ertesi günü vajinit krem kullanmaya baslamıstım sizce bunla bir etkisi olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinicem

merhaba damla87 evet adet bitiminin ertesi günde yumurtlama olabilir erken yumurtlama olabiliyor sanırım benimde adet ertesi oluyor yumurtlamam ben ovulasyon testi yaptım dün 7. gündü ve çift çizgi vardı bugünde yapıcam test yani yumurtlamam yakın bence sende hemen bir ovulasyon testi al derim

kızlar benim adet döngüm 26 gün.en son 18 kasımda regl olmuştum,şimdi 24 kasım ve 24 kasım arasında ilişki olması gerekiyormuş,,,bugün başlayacam ama yumurtlama belirtisi hiç yok,akıntı,ağrı oluyo hafif ,hiç yokk,ne yapmalıyım acaba,yarın mı başlasam

arkadaşlar bende adet biter bitmez ilişkinin hamile kalmada faydalı oldugunu duydumm. ama nekadar dogru bılemıyorum sizce olabılrmıı

kızlar size program adı vereyim ben bilgisayarıma masaüstüne yükledim arkadaşımın kocası yükledi bize. Ve Arkadaşım o takvime göre ilk ay hamşle kaldı ama düşürdü son birkaç ayın reglisini takvime işaretliyordunuz ilk gününü işartlemeniz yeterli. Yan kısmında da kaç günde bir olduğu var orayı da seçiyorsunuz mesela 28 günde yada 35 günde bir gibi. Yumurtlamanınız otomatik gösteriyortakvimde pembe renkli olan yerler öuhtemel yumurtlama günleriniz ve tam yumurtlama gününü de veriyor. Adı da, Advanced Woman Calendar. Ama ben yine de ovulasyon testi de almak istiyorum. Bu testler nasıl oluyor her güne ayrı test mi kullanılıyor ve ne zaman yapmaya başlamalı adetten hemen sonra mı ben geç regli oluyorum 35 günde bir 21. günü muhtemel yumurtlama günüm ama emin olmak istiyorum.

canım 26 günde bir olduğuna göre 12. günde yumurtluyorsun asagı yukarı yani o da 29 kasım gibi oluyor. bu durumda 24 kasım gibi baslayıp gün aşırı aralık basına kadar deneyebilirsiniz.. inşallah haimle kalırsın en kısa zamanda :)

ayyy o zman cok heyecanlandım kızlar dua edin o zman bana bakalım adetime 6 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…