Ovulasyon hesaplama

dunyamsn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
387
103
23
19 unda adet oldum 20 sinin gecesi bitti. 24 ünde yani bugün ovulasyon silik çıktı sildikten sonra ne zaman pozitif oluyor bilgisi olan varmı ?ortalama kaç gün sonra pozitif olur ?? 4 tane testim kaldı

4 testin yeteceği sürede değil değişir kişiden kişiye, ben adet başlangıcından itibaren 14. Günde görüyordum

Hayırlı akşamlar kızlar 12 gündür adetim gecti ve bugün 1 saat falan oldu wc gittim pette leke yok tuvalete leke yok peçeteye vurunca bu şekil leke var ağrım falan hicbirswy yok ama birsey anlamadim bn

4 testin yeteceği sürede değil değişir kişiden kişiye, ben adet başlangıcından itibaren 14. Günde görüyordum
İnternette de öyle yazıyor sizin tavsiyeniz üzerine ovulasyon yaptım zaten :) iki kutu daha alayım madem

19 unda adet oldum 20 sinin gecesi bitti. 24 ünde yani bugün ovulasyon silik çıktı sildikten sonra ne zaman pozitif oluyor bilgisi olan varmı ?ortalama kaç gün sonra pozitif olur ?? 4 tane testim kaldı
Benim ertesi gun daha koyu bir sonraki gün en koyu olmuştu ilk çocukta ama ikimcide eczaneden aldim eniyi markayi silik cikti hep allahtan değerlendirdik ben hissettim öyle çocuk oldu koyulaşmadi

Benim ertesi gun daha koyu bir sonraki gün en koyu olmuştu ilk çocukta ama ikimcide eczaneden aldim eniyi markayi silik cikti hep allahtan değerlendirdik ben hissettim öyle çocuk oldu koyulaşmadi
Yarın bi yenileyeyim size özelden atsam yarın anlar mısınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…