Ovulasyon dönemi

turluseyler

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
257
164
Ben bir kaç ay ovulasyon testi denemiştim her gün yapamadim gerçi ama pik çizgisini hiç goremedim adetlerim de düzenlidir .Acaba yumurta capiyla ilgili bişey olabilir mi ?Geçenlerde böyle birşey okumustum yumurta çatlasa bile yeteri kadar büyümezse testte çıkmayabiliyormus.Boyle bir şey yaşayan var mı ?

Ben bir kaç ay ovulasyon testi denemiştim her gün yapamadim gerçi ama pik çizgisini hiç goremedim adetlerim de düzenlidir .Acaba yumurta capiyla ilgili bişey olabilir mi ?Geçenlerde böyle birşey okumustum yumurta çatlasa bile yeteri kadar büyümezse testte çıkmayabiliyormus.Boyle bir şey yaşayan var mı ?
Bende de aynısı oldu 2 ay pik olmadı hafif çizgi oldu ama pik olmadı yumurta gelişmiyor diye ilaç yazdı doktor

Peki bunu ultrasondan mi anladı yoksa vajinal muayene mi yaptı bı de devlet mi özele mi çıktınız acaba
Zaten pco var bende kislerim de vardı ultrasonla anladı özele gittm ben canım. Zaten kanın tahlinin regl düzenin falan yolundaysa ona göre ilaç ya da bir yönlendirme yapar ama bence doktora git söyle testlerde pik olmuyor diye ben dedim çünkü ne kadardır istiyorsunuz bebek

Biz 1.5 yıldır istiyoruz devlete çıktım hep ben kanlarım iyi çıktı ultrasonda iyi çıktı sadece vajinal muayene yaptıramadim doktor da yaşım genç olduğundan çok da bişey yapmadı akışına bırak dedi😊 en son bu yumurta ölçümünü duyunca dedim acaba bende de olabilir mi adetlerim de düzenli aslında bir de eşim çıkacak bakalım

Biz 1.5 yıldır istiyoruz devlete çıktım hep ben kanlarım iyi çıktı ultrasonda iyi çıktı sadece vajinal muayene yaptıramadim doktor da yaşım genç olduğundan çok da bişey yapmadı akışına bırak dedi😊 en son bu yumurta ölçümünü duyunca dedim acaba bende de olabilir mi adetlerim de düzenli aslında bir de eşim çıkacak bakalım
Eşin de görünsün bence ondan sonra yumurtlama olayını doktorla görüş iyi bir sonuç alırsın baya da olmuş çocuk isteyeli

X