Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar dun ıkılı test ultasonuna grdim sorun yok cok sukur ama aklıma bişey takıldı bebein kalbine ilk 133 sonra 166 dunde 154 dedi dr gerci başka makınelerde ölçuldu ama degişmesi normalmi aselece benden bıktın ama ::) Aselece Aselece
Makineden kaynakli canim kalp atisi normal ve kalp atisina gore soyledigim cinsiyeti de dogruluyor bilgin olsun yine de kesin bakma dediim 13. Hafta resminde yorumlayim tekrar

Merhaba nasılsınız benim 20 Temmuz pik günümdü o günün öncesi ve sonrası günlerini değerlendirmiştim bat tarihim 7 Temmuz dün ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı bugün de yaptım yine pozitif sizce ne anlama geliyor adet tarihine bu kadar yakın yumurtlama olur mu? Veya düşlediğim gibi hamilelikten kaynaklı olabilir mi siz ne düşünüyorsunuz Aselece Aselece ovulasyon testlerinin fotolarını da koyuyorum dün ve bugün. 1 dün 2 bugünün testi

Eklentiler

• E0DDB17C-2551-48E5-BC35-11734C712F96.jpeg
    E0DDB17C-2551-48E5-BC35-11734C712F96.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 135F4486-60AB-4C72-BE3A-A8280F06FE9F.jpeg
    135F4486-60AB-4C72-BE3A-A8280F06FE9F.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 29
Aselece Aselece canım regl 5 gün var idrar testi yaptım negatif . Erken mi yaptım sence ? Yada olsa çıkardı zaten dimi
Bazi gebelik 5 gun oncesi bazi gebelik adet gunu bazi gebelik adeti bir kac gun gecince cikiyor moralini bozma bakalim gunler ne getirecek

Merhaba nasılsınız benim 20 Temmuz pik günümdü o günün öncesi ve sonrası günlerini değerlendirmiştim bat tarihim 7 Temmuz dün ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı bugün de yaptım yine pozitif sizce ne anlama geliyor adet tarihine bu kadar yakın yumurtlama olur mu? Veya düşlediğim gibi hamilelikten kaynaklı olabilir mi siz ne düşünüyorsunuz Aselece Aselece ovulasyon testlerinin fotolarını da koyuyorum dün ve bugün. 1 dün 2 bugünün testi
Gebelik testi yap en kisa zamanda haber ver bana da

bu arada hamilelikte kese gormeyen arkadaslarim icin de bir ipucu vereyim. Iyice sikisip ultrasona girerseniz kucucuk keseniz bile gorunuyor bilginiz olsun. Kalp atisi da ayni sekilde bir de cikileta yeyin kizlar ulteasondan once kalp atisi da görünür bebek hareketi de ileriki haftalarda görünür kisa zamanda

X