Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doğru olan da beklemek ama işte insan engel de olamıyor bazen Hcg testinde Lh testindeki silikleri bile razıyım
Hahahha ah be canım umarım Rabbim bu ay sevindirir bizi hayırlısıyla öyle ihtiyacım varki bu mutluluğa

Kızlar coğunlukla 17. Gunden sonra hatta 28. Gunde falan yumurtlama oluyor son zamanlarda. Bugun 11. Gunum. İki gundur yapışkan uzayan akıntım var. Acaba erken yumurtlama mı olacak.

Eklentiler

• Screenshot_20190801_142058_com.bm.android.thermometer.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar coğunlukla 17. Gunden sonra hatta 28. Gunde falan yumurtlama oluyor son zamanlarda. Bugun 11. Gunum. İki gundur yapışkan uzayan akıntım var. Acaba erken yumurtlama mı olacak.
Ben daha yumurtlamayi gormedim malesef bu ay hic umudum yok bugun 21 gun hala yok

Yok canım testin hiç koyulaşmamış o akıntı farklı bi akıntı sanırım

26. Gun ayin kaciydi

Canım bu lh testi için kullandığın bi program mı acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…