Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet olabiliyor. Ben gecen ay bizzat yasadım. Pikten 1 hafta sonra doktora gittim. Çatlamak üzere olan yumurtan var dedi. Ama 6-7 gun sonra adet oldum. İlk pikten 14 gün sonra adet olunuyor cunku.

Kızlar bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. Şimdi bu ovu testi pik yaptığı günden önce ilişki olmasa pik yapınca ve sonrasında olsa tutma imkanı var mı yoksa illaki öncesinde de ilişki olmalı mı?

Kızlar bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. Şimdi bu ovu testi pik yaptığı günden önce ilişki olmasa pik yapınca ve sonrasında olsa tutma imkanı var mı yoksa illaki öncesinde de ilişki olmalı mı?
Zaten en önemlisi pik olunca ve ertesi günler diye biliyorum.

Evet olabiliyor. Ben gecen ay bizzat yasadım. Pikten 1 hafta sonra doktora gittim. Çatlamak üzere olan yumurtan var dedi. Ama 6-7 gun sonra adet oldum. İlk pikten 14 gün sonra adet olunuyor cunku.
Bende bu ay ilk defa böyle bişey yaşadım hatta lh testinde adete yakın yapınca gebe olanları görmüştüm gebe olduğumu sanmıştım o gün gittim kan testi verdim sonuç hüsran negatif çıktı..
Adete yakında oluyor mu acaba ben cumartesi günü ovülasyon testi yaptım pazartesi günü adet oldum

Aselece pik bir gün gecikmeli oldu dün brlktelk oldu bugünkü daha önmli yarn mı bir gün ara versek daha mı iyi olur sperm kalitesi için

Eklentiler

• 1564584795775-1859252051.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 31
Ben de belki hamileyimdir diye bir sürü gebelik testi yapmıştım ama yumurtlamaymış.

Olabilir
28. Gun pik oldugunda 42. Gunde adet oldum.
him anladim canim bana umut oldun
Insallah yumurtlamayi gorurum

İnşallah. Ben de bu ay yeni başlafım testlere. İbşallah bu ay hemen pik olur ve silinir. 15. Gun progestan da baslayacagım. Doktor verdi adetlerim gec olduğu için.
Him anladim cnm
Bende bu ay adet olursam doktora gidecem yumurtalar icin
Bat 11 agustos ama daha yumurtlama yok

BENde bugün yapmadım artık bekleme kısmına geldik sanırım
Aynen canım valla olucağı varsa oluyo işte elimizden geleni yaptık benim ara ara karnımın alt kısmı kasıklarım ağırmaya başladı adet olucam galiba

Aselece pik bir gün gecikmeli oldu dün brlktelk oldu bugünkü daha önmli yarn mı bir gün ara versek daha mı iyi olur sperm kalitesi için
Evet 16. Gun pik olmus canim. 31 temmuz 1 agustos 2,3 ağustos degerlendirilmeli.. yorgun hissediyorsaniz siz bilirsiniz ama ovulasyona gore degerlendirilmesi gereken gunler bunlar.. ara vermemek lazim..sperm kalitesini 1 gun etkilemez

Bilenler lütfen yorum yazabilir misiniz? Bunun için konu açmim bir sürü konu var zaten.bu ovu testi pik yaptığı günden önce ilişki olmasa pik yapınca ve sonrasında olsa tutma imkanı var mı yoksa illaki öncesinde de ilişki olmalı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…