Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testlerim 5 gündür böyle henüz çatlama olmadı sanırım normal mi bilmiyorum ama son adet tarihim 18 temmuz 28 30 ve 31 temmuz da ilişki oldu sabah tekrar test yapıp atarim
Testleri saat kacta yaptin canim?? Son testine gore catlama baslamis gibi ama saatler cok önemli. Sabah ilk idrarla yapmamalisin. Ve en uygun saat 12 ile 16 adasinda yapilmasi 2 saat önceden sivi alimini birakmalisin

Testlerin hepsini saat 14 te yaptım ama fotoğraflarını farklı saatlerde çektim o farkeder mi

Canim buda bugün ki testim 14.25 te yaptim
Benim gecen ayki testlerim de böyleydi. Adet oldugum tarihe göre hesapladıgımda sonuc ne zaman düşmeye baslamışsa yumurta catlaması o zaman olmus. Yani seninki de catlamaya baslamış olabilir.
Gecen ay aynı benim de böyleydi. Ama ven degerlendiremedim. Adet oldugum tarihi dikkate aldığımda lh ne zaman düşüşe gecmişse o zaman catlamış sanırım yumurtam. Yani 9 temmuzda. O ara cok fazla yumurtlama akıntısı da yasamıştım.

Eklentiler

• Screenshot_20190728_214836_com.bm.android.thermometer.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 26
Himm oyuzdenmi gec adet oldun 34 te oldun galiba
bu arada bende bu ay 34. günümde adet oldum arkadaşlar ama lh testine baktım ve adetten iki gün önce lh testinde pozitife yakındı sonra bir daha yaptım acaba yumurtalama mı yaşadım adetten önce ? böyle birşey oluyor mu ? bilgisi olan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…