Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Topigin ilk basinda yazdigim yaziyi mutlaka oku canim herseyi yazdim sormak istedigin bir sey olursa o zaman cevaplayim

Slm kizlar yine ben 3aydir hastaydim bebek 8sine ara vermistik.yine ovulasyon testine basladim. internetten siparis verdim hala gelmedi elimde 2 tane vardi cuma gecesi (reglinin 12.günü) yaptim cok cok silik cizgi vardi. Diger testi bu gece yapmayi düsünüyorum.bugün reglinin 14.günü. Allah im 3 yildir ugrasiyorum saglikli bir gebelik nasip etsin.

Canımm Aselece ve kızlar 9 unda yumurtam çatladı ama suan benim belim ve kasıklarım ağrıyo yani bu kadar erken hissedilirmi belirti bide niyeyse hamile hissediyorum kendimi içim kıpır kıpır sizle paylaşmak istedim inşaşşah 23 ünde güzel sonuçlar veririz

Insallah canim guzel haberlerini bekliyoruz

Aselece canım sen nasıl oldun risk devam ediyo mu her şey yolundadır inşallah
Devam ediyor canim doguma kadar devam bu sekilde ama yatmiyorum yattikca cok daha kötü oluyorum.. surekli hareket ediyorum ki hamile herkese bunu oneririm cok hareket etmek lazim..sadece tuhaf olan bir sey var ki cok uykum gelmeye basladi nedenini bilmiyorum bakalim bu hafta kontrolum var neler olacak sen nasilsin nasil gidiyor

Adet günüme 4 gun var ya da en geç 19 temmuzda olmam lazım ama ovu testı yine koyulasmaya başladı kasiklarimda dolgunluk hissi dışında da hiçbisi yok

Eklentiler

• 20190714_150620.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 40
Hareket iyidir tabi her zaman canım inşallah rahatlarsın biraz ben iyiyim şükür klomen+çatlatma iğnesi yaptırdım bekliyorum bakalım inşallah bu ay bişryler olur artık

Hareket iyidir tabi her zaman canım inşallah rahatlarsın biraz ben iyiyim şükür klomen+çatlatma iğnesi yaptırdım bekliyorum bakalım inşallah bu ay bişryler olur artık
Allah yardimcin olsun canim guzel haberlerle gel insallah yüzün güler bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…