Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet düzensizliğiniz varsa yarın başlayabilirsiniz günde bir kere yapmanız yeterli 2 saat sıvı almadan.

Yok malesef...yani aslinda benim merakim su an yumrtlama olmadgi donemlerde bu kadar yok gibi cikabiliyomu..dedigim gibi oncekiler silikte olsa baya belirgindi

Yok malesef...yani aslinda benim merakim su an yumrtlama olmadgi donemlerde bu kadar yok gibi cikabiliyomu..dedigim gibi oncekiler silikte olsa baya belirgindi
Bu konu hakkında pek bilgim yok ama lh hormonu seviyenize göre değişkenlik gösterebilir bence böyle silik olabilir yanı

Yok zaten alırsanız test onun prospektüsünde de yazar benim aldığımda sabah 10- akşam 8 arası yazıyordu
Aldım testti ama bakmadım bi bakarım o zmaan ilk kez yapiyom çok acemiyim vala

Normaldir canım biraz araştırma yap ÖĞRENİRSİN bende bu ay ilk yaptım bakalım sonucu bekliyorum
Hadi hakkımızda hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız inşallah
Çok araştırıyorum vala

En güzel sonucu saat 12 ile 16 saatleri arasında alırsınız. Dikkat etmeniz gerekenler:
Her gün aynı saatte yapmak
Testi yapmadan en az 2 saat sıvı almamak
Ve ilk idrarla yapmamak.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah kısa zamanda alırız hamile haberlerimizi

Kızlar benım 2 gun once ıkı tane yumurtam catlamış ve bugun hafıf hafıf akıntım devam ediyor yumurta catladıktan sonra akıntı bitmiyor muydu
Bitmez bir kac gun devam edebilir.. her akinti yumurtlama degildir.. cogu zaman vajina hareketliliginden akinti olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…