Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlık ocağında kan verdim muayene olmadım dr adet olunca gel demişti sonuç <2 diyo
Anladim canim adetin ilk 3 gunu gidip hormon testi yaptir bakalim ne cikacak?? Birde rahim filmi cektirmediysen doktordan hormon testlerinden sonra onu da yaptirmasini rica et..

Kızlar ben şimdi ovitrelle yaptırdım ya ovülasyon testine artık gerek yok dimi sanırım artık hep pik gibi çıkacak

Eklentiler

• C179CCAD-6684-42C8-B4AD-BBDB4ACAE63C.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 07732A5B-3D6F-4EA0-BC53-BCA64D384FA4.jpeg
    233,7 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar bugün 14.gün ilk yaptigimda test t çizgisi daha koyuydu kuruyunca ikisi de eşit oldu sizce pik mi?

Eklentiler

• 20190713_094703.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 20190713_133917.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar benım 2 gun once ıkı tane yumurtam catlamış ve bugun hafıf hafıf akıntım devam ediyor yumurta catladıktan sonra akıntı bitmiyor muydu

Kızlar benım 2 gun once ıkı tane yumurtam catlamış ve bugun hafıf hafıf akıntım devam ediyor yumurta catladıktan sonra akıntı bitmiyor muydu
Benim çatladıgında akıntım olmadı bigün sonra oldu

Merhabalar..testin bu kadar silik cikmasi hatta cikmamasi normalmi..testmi problemli sizce yoksa olabilirmi

Eklentiler

• 20190713_160439.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 45
Herkese iyi günler dilerim
Bende ovulasyon testi kullanmak istiyorum bi arkadaşım kullanmış adetine 1 hafta kala yumurtlama donemi olduğunu öğrenmiş bi sayede hamile kaldı. Şimdi bende denemek istiyorum.
Benim şimdi adet düzensizliğim var en son 5 temmuz da oldum şuan adetim biteli 5 gün oldu. Yarından başlasam teste olur mu? Nette okumuştum sabah 8 aksam 8 diyodu yapın diye sadece sabahları yapsam olurmu?
Biraz karışık oldu acemiligime verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…