Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet ne olur ne olmaz bide akşam yap canm dediğin etkilemiş olabilir.bide bu anlattıklarının yumurtlamayla alakası yok enfeksiyonun olabilir dikkat et

Evet ne olur ne olmaz bide akşam yap canm dediğin etkilemiş olabilir.bide bu anlattıklarının yumurtlamayla alakası yok enfeksiyonun olabilir dikkat et
Benım bu sekilde regl zamanı oluyor canım.. hııı diyorum geliyor. ama daha 17 gün varGebelik düşünürken cipro içebilirmiyim peki?bilgin varmı

Icebilirsin şuan canm hala yumurtlaman yok zaten sorun olmaz
Aslında bende şüphelendim enfeksiyondan ama daha öncede ilişki oldu bazen diyorlar ya reglden hemen sonra tutma ihtimali vs diye. korktum içemedim. ama bu akşam içiyim yumurtalama gelmeden.

Aslında bende şüphelendim enfeksiyondan ama daha öncede ilişki oldu bazen diyorlar ya reglden hemen sonra tutma ihtimali vs diye. korktum içemedim. ama bu akşam içiyim yumurtalama gelmeden.
Iç canm bu anlattıkların enfeksiyon belirtisi bu ay adet bitiminde bende de basladi dr hemen fitil antibiyotik tedavisi basladi

Arkadaşlar bu ay 20. Gunumde pik gördüm. Ama T çizgisi tamamen silinmedi. 20-24. Günler arasında yoğun bir şekilde yumurtlama akintilarini yaşadım. 2 gündür akintim bitti. Artık yumurtam catlamisti diye uzuluyordum.cunku o günleri degerlendirmemistim. Bugün 26. Günüm.doktora gittim. Olgun bir yumurtam olduğunu ve çatlamaya başladığını söyledi. Belki benim durumumu yaşayanlar olur diye paylaşmak istedim. Hala ümidim varmış
Son testlerim aşağıdaki gibiydi. Artık test yapamıyorum hepsini kullandım maalesef.

Eklentiler

• Screenshot_20190710_122724_com.bm.android.thermometer.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bu sey dıycem bundan 4 gun once yumurtlama takıbı için doktora gırttıgımde bırı 17 mm bırı 15 mm yumurta oldugunu soyledı carsamba gunu 20 mm ve 22 mm yumurtalarım vardı doktora catlatma ıgnesı olmak istemediğimi söyledim ve bugun kontrole gırttıgımde doktor yumurtaları görmediğini söyledi büyük ihtimal ıkı yumurtan da catlarmış dedı kızlar kafama takıldı hanı doktor folükül gömedı buyuk ihtimal catlarmış dedı ya catlsmıştır dımı

Kizlar merhaba ya bise soylemek istiyorum, ben 50 li laboquick testlerden almistim da 2 kutu, istanbulda ama ben kullanamycam hic acilmamis kutular, tanesini 40 tl den 2 kutuyu 80 tl ye satiyorum, dusunen olursa msj yazabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…