Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdii Hamile kalan arkadaşlara bi sorum olcak ben 9 u çatlamaydı 7 8 10 11 değerlendirdim umutluyum bu aydan siz değerlendirdiğinizde kasık ağrınız oldumu neler hissettiniz benim hafif ağrım var hayra yormak istiyorum

Aselece benim ovulasyon testim 20. Gunumde pik yapmıştı ama silinmemisti. Bugün doktora gittim.sol kasigimda da ağrı vardı. Sol tarafta olgunlaşmış bir yumurtam varmış ve çatlamaya başlamış. Çocuk düşünüyorsan günaşırı ilişki dedi. Eşimle arami düzeltmem lazım bugün 26. Günüm buarada.

Canim ne güzel hâlâ şansın var demek ki.. insallah duzeltirsin aranizi guzel yemekler yap suprizler hazirla eminim barisacaksiniz..guzel haberler ver bana

Aselece kimse görmedi

İnşallah psikolojik değildir ve olumlu olur 11 gün sonra öğrencem inşallah
Valla canm benim çatlamadan sonra 16 gün oldu ne gelen var ne giden sabah test yaptım negatif kanda verdim gece çıkacak sonuç hiç umudum kalmadı ama gözümle görmeyi.de içimde kalmasın

Benım regl 1.günü2 temmuzdu. şuan 11.gün yumurtalama orta diyor. ama ovulasyon testinde bişy çıkmıyor.aşağı ovulasyonu bırakayım hatta. dün gece ilişki oldu. ve ellerim ayaklarım yanıyo ateş atıyo. kasıktada bi hareketlilik regl olucakmısım gibi bi sıkıntı var.Ateşte çabası..sanırım yumurtalama başlıyo yarın görürmüyüm dersiniz?

Eklentiler

• f26d324e-9d16-414f-8ee1-88840ba69a29.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 35
Bu testte yumurtlama yok malesef canım teste devam et bide sıvı alımına dikkat ettin mi

Valla canm benim çatlamadan sonra 16 gün oldu ne gelen var ne giden sabah test yaptım negatif kanda verdim gece çıkacak sonuç hiç umudum kalmadı ama gözümle görmeyi.de içimde kalmasın
Kanda kesin cıkar canım inşallah vardır

Takvime sakın bakma teste devam et bide sıvı alımınada dikkat et elbet görürsün yumurtlamayı ama suan yok bide birden koyulasıyo takvimle alakası olmuyo yani sen buna göre ilişkini ayarla

Bu testte yumurtlama yok malesef canım teste devam et bide sıvı alımına dikkat ettin mi
En son 12.30 civarı içiyorum bir daha içmiyorum canım,15.00 da testi yapıyorum hergün..Ama hiç wc yoktu ya. zar zor test için çıktı diyebilirim.ondan kaynaklanmıs olabilirmi? çünkü heryerim ateş içinde.terliyorum nerdeyse.olmadı saat 20.00 da yaparım tekrar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…