Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay 26 yada 28 günde bi adet oluyorum yani en az 7 8 gün var regl tarihime ama bugün aynı adet başlangıç ağrıları gibi kasiklarim ağrıyo göğüslerim hafiften sızlamayan başladı bu ay erken mi olucam ki acaba

İnşallah hamilesindir

Kızlar benim salı gunu yumurtalarım 18 16 ydı o gun uzayan akıntı geldı ve ilişki oldu carsamba yumurtalarım 19 17 ılışkı olmadı bugun yıne uzayan akıntı geldı ve yumurtalarım 20 19 du ve bugun ılışkı oldu ama dünden beri aralıksız göğüslerim agrımaya başladı ama su an vajinam kuru sanırım yumurtalama bıttı ama göğüs ağrım devam ediyor neden acaba

Genelde yumurtlamadada bu tarz belirtiler oluyomuş ben hiç yaşamadım ama

Aselece merhaba ovilasyonu bıraktım çünkü testim bitti 16 Temmuz regl tarihim eğer her zamanki gibi 24de bir olursam az kaldı diye bıraktım son haftalar full değerlendirme sana yazmak istiyorum çünkü hep geri dönüş yapıyorsun test gönderemem diye haber vermek istedim Bu arada aramızda kalsın müthiş bir kasık ağrım ve bel ağrım var folik asit yapar mı sence bunu ?? İyi günler dualarım da gerçekten yerin var , emeğine sağlık

Canim agrinin oldugu zamanlari mutlaka degerlendir yumurtlama agrisi olur.. folik asit ağrı yapmaz.. folik asit vitamindir sadece canim.. umarim guzel haberlerini aliriz saglicakla kal..

Aselece canm bugun çatlamadan sonra 16gün oldu sabah kahvaltıdan sonra test yaptım ilk idrardi ama çay falan içtim test ne gatif çıktı 14 gün sonra adet olmam gerekmez miydi ne olur birşey söyle çok büyük hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…