Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli olsun canim cok sevindim saglicakla al kucagina.. beta degerini mutlaka takip et 2 gune bir..

Kızlar 5 gun boyunca yaptıgım ovulasyon testı yumurtlama olmuş mu bugun

Eklentiler

• 15628212136111897172823580343147.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar 5 gun boyunca yaptıgım ovulasyon testı yumurtlama olmuş mu bugun
Sonuncusu pik olmus canim bugünü mutlaka degerlendir yarin testinin silinmesi gerekli catlamasi yani.. bugun ve 3 gun daha ara vermeden iliski yapmalisiniz

Cnm ne kanamasından bahsedıyosun kanama mı oluyo

Ovulasyon testi innovita kullanan arkadaşlar. Benim testlerimde başta t çizgisi silik gibi cikiyor. 10 dakikaya koyulaşıyor. Hatta 20 dak sonra ikisi aynı koyulukta oluyor. Sizin de böyle mi?

Ovulasyon testi innovita kullanan arkadaşlar. Benim testlerimde başta t çizgisi silik gibi cikiyor. 10 dakikaya koyulaşıyor. Hatta 20 dak sonra ikisi aynı koyulukta oluyor. Sizin de böyle mi?
Evet canm ilk 5 dakka bakma zaten 10 dk dan sonra gecerli

Aynen canım 10 dk alarm kur öyle bak sonuca

Bu şekilde.

Eklentiler

• Screenshot_20190710_122724_com.bm.android.thermometer.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 38
Kaç gündür silinmedi. Yumurtlama olmuyor mu acaba. Aseleceyle de paylasmistim. Yarın kadın doğumda randevum var bakalım ne olmuş gorucem inşallah.
Bi resim atsana kuzum benimde yaklaşık 2 ay her gün pikti bu ay ekstra bi pik gördüm yumurtladım bundan eminim kan testide yaptırdım çünkü sonra siliklesti

Bi resim atsana kuzum benimde yaklaşık 2 ay her gün pikti bu ay ekstra bi pik gördüm yumurtladım bundan eminim kan testide yaptırdım çünkü sonra siliklesti
Başta kaset testle başladım.sonra innovita ile devam ettim.

Eklentiler

• Screenshot_20190710_122826_com.bm.android.thermometer.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20190710_122724_com.bm.android.thermometer.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…