Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz bu yuzden catlamadan sonra 2 gun daha birliktelik diyoruz.. cunku yumurtlama aninda olup bitmiyor totalde 4 gün oluyor. Birinci gun olgunlasma ikinci gun catlama diger iki gunde yumurtalarin dagilmasi surer biter
anladım canısı hayırlısı olsun hakkımızda

görüyorum aynen ama sen bayadır yapıyosun betada 2 günde 2 katı artuyoya koyulaşması gerekir diye düşünüyorum inşallah vardır
Canim ben bata 5 gun varken golhe gibi duruyodu
Bu sabah yaptim ve ogleden sonra yaptim baska yapmadim

K Kyry1991 canimm hayirli olsun rabbim kucagina almayi nasip etsin ben de 27 haziranda pik gördüm ovu testiyle sen öyle diyince dayanamadım yaptım ve resimdeki gibi cıktı adete 4 gun var.. acaba olabilir mi böyle bisey

Eklentiler

• 1562779462791702353224.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 49
Canim olabilir bence cunku ben bata 4 yaptigimda cok silik ti
Ama sen betahcg yap

Canım benimkine de bakar mısın??
Benim pik günüm de 26 haziran. 27 de de çatladı. Evet çok silik değil gibi gözüküyor. Olası döllenmenin üzerinden baya geçmiş aslında test yapsan çıkar diye düşünüyorum. Benim pik gününden 10 gün sonra çok silik çıktı.

Adetimi bekliyim dedim öyle bi anda esti ovu testi yaptım beklemiyordum aslında ama şuan com umutlandım insallah sonu hüsran olmaz sen hamilesin sanırım canimm değil mi ??

Adetimi bekliyim dedim öyle bi anda esti ovu testi yaptım beklemiyordum aslında ama şuan com umutlandım insallah sonu hüsran olmaz sen hamilesin sanırım canimm değil mi ??
Daha çok yeni kese falan görmedim o yüzden ama sanırım öyleyim 2 kat katlanıyor betam

Kizlar baska markayla yaptim negatif cikti addtime daha 3 gun var
Sizce olsa cikarmiydi
Canım benim hamile kalmadan önce ki testlerimde senin ki gibiydi 4.5 testte hayali çizgi çıktı adet gecikmesinde yaşadım sonrasında adet oldum. Ama diğer ay güzel haberi aldım. İnş sen bu ay güzel haber alırsın ama olmazsada diğer ay umutluyum senden

Insallah canim allah buyuk o istese olur
Olmasada nasip beklicez artik nasibimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…