Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım da napalım işte umut dünyası neden olmuyoyu araştırırken insanlar farklı çözümlere gidiyo malesef Allah kimseye aratmasın isteyen herkese nasip etsin anneliği inşallah gerçekten çok zormuş olur da bir gün anne olsam dahi ölene kadar hep dua edicem çocuk isteyenlere bu iş bambaşka bi işmiş

Biliyorum ve cok iyi anliyorum.canim sizleri.. bu yüzden yanlış yonlendirilmelere kapilip zarar gormenizi istemiyorum.. malesef insanlarin bu umut dunyasindan nem alan cok kisi var dışarıda nolur doktor dışında kendinizi kimseye emanet etmeyin umudunuzla oynatmayin caniniz o dışarıda is yapanlarin alacagi paradan cok cok kıymetli..

Kizlar baska markayla yaptim negatif cikti addtime daha 3 gun var
Sizce olsa cikarmiydi

Kizlar baska markayla yaptim negatif cikti addtime daha 3 gun var
Sizce olsa cikarmiydi
En garantisi kan vermek canim istersen adet gununu bekle istersen hemen git ver ama testler belli ki seni yaniltacak negatif pozitif derken iki ara iki deredesin

Haklısın canım

Aynen oyle iki derede kaldim yarin kan vercem bakalim nasip
Ne olursa olsun üzme kendini tamam mi canim.. vesilesi bizden nasibi Allahtan.. sen sağlıklı bir anne adayisin.. inaniyorum ki en kisa zamanda guzel haber alacağım senden de..

Aselece canımm benim 9 unda silikti test yani çatladı ama ogün bişe yoktu ağrı akıntı bugün başladı sence nedendir bi fikrin varmı merak ettim

Aselece canımm benim 9 unda silikti test yani çatladı ama ogün bişe yoktu ağrı akıntı bugün başladı sence nedendir bi fikrin varmı merak ettim
Biz bu yuzden catlamadan sonra 2 gun daha birliktelik diyoruz.. cunku yumurtlama aninda olup bitmiyor totalde 4 gün oluyor. Birinci gun olgunlasma ikinci gun catlama diger iki gunde yumurtalarin dagilmasi surer biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…