Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece az önce tekrarladim testi yine koyu çıktı adetin 19.günü 2.kez yumurtlama oluyo sanki dediğin gibi ayda 2 kez yumurtlama olabiliyo mu ? 4 gun daha degerlendir diyosunda dimi?
Evet ayda 2 kez yyumurtlama olabilir canim.. mutlaka degerlendirmelisin

Merhaba kızlar, Bende 2.bebeğimi istiyorum hayırlısıyla tabii... İlki ovulasyon testi ile nasip olmuştu :) Bu ay ovulasyon a başlayacağım bende 3yıl oldu buralara yazmayalı...

Bende bu ay ilk defa yaptım ovilasyon testi ve sabah idrar testi ile adete 4 gün kala gördüm
Aayy maşaallah bende aldım testleri su an regl dönemimdeyim bitsin baslayacagım... Çok sevindim canım benim gözün aydın.. İlk bebis mi? Onun mutluluğu apayrı oluyor. Dün geçmiş postları okudum kendi yazdıklarıma baktım nasıl sevinmişim öyle rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

Evet ilk bebiş olacak inşallah 6 aydır olmuyordu bu ay hem ovilasyon testi yaptım

Evet ilk bebiş olacak inşallah 6 aydır olmuyordu bu ay hem ovilasyon testi yaptım
Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin sen de benim gbi erkenden istemişsin bende evliliğin beşinci ayında kızıma hamile kalmıstım ovulasyon testiyle.

Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin sen de benim gbi erkenden istemişsin bende evliliğin beşinci ayında kızıma hamile kalmıstım ovulasyon testiyle.
Ya ben istiyordum zaten kuzum yaşım 28 olsun artık demiştim 5 ay olmadı bu ay göbeğimi kaldırttım düşmüş dediler kaldırınca hemen hamile kalırsın dediler testlere göre hamişim bakalım kan vereceğim onda da çıkar inşallah

Çıkar çıkar testte bariz belli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…