Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba bişey sorucam sizlere şimdi ben özelde kadın doğum doktoruna ilk kez görüncem ve muhtemelen benden tahlller isteyecek bunları devlette yaptırmak istiyorum ve simdiden randevumu almak istiyorum..devlette hangi doktor tahlilleri yapar ?yine kadın doğumdanmı almam lazım yoksa dahiliye veya endokrinden mi
Canım benim gittiğim özel kadın doğumcunun verdiği tahlillerin hepsini sağlık ocağında yaptırmıştım. Ama eşin için tahlil isterse eşin ürolojiden randevu alması gerekiyor

Benimde ikinci denemem. İlkinde kimyasal oldu. Belirgin belirtilerim yok arada kasık ağrısı oluyor ama önceki Aydan daha az. Halsizlik var bir de
Hadi inşAllah vardır canım. Ben yarın son bi umut hcg testi yapacağım. Bugün ovülasyon yaptım yine koyu idi. Hcg son testimi de yarın kullanıp önümüzdeki aya bakacağım duruma göre artık. Bende de ara ara kasık ağrısı var adet olacakmışım gibi. Bakalım hayırlısı ☺️☺️

Hadi inşAllah vardır canım. Ben yarın son bi umut hcg testi yapacağım. Bugün ovülasyon yaptım yine koyu idi. Hcg son testimi de yarın kullanıp önümüzdeki aya bakacağım duruma göre artık. Bende de ara ara kasık ağrısı var adet olacakmışım gibi. Bakalım hayırlısı ☺️☺️
Adet günün geçti mi canım?

Screenshot_2019-06-24-15-10-01-1.png

Screenshot_2019-06-24-15-10-01-1.png
Kızlar tahlil sonucu çıktı maalesef yüksek hormon var doktor da tatil de haftaya salı ya randevu aldım

kızlar merhaba bişey sorucam sizlere şimdi ben özelde kadın doğum doktoruna ilk kez görüncem ve muhtemelen benden tahlller isteyecek bunları devlette yaptırmak istiyorum ve simdiden randevumu almak istiyorum..devlette hangi doktor tahlilleri yapar ?yine kadın doğumdanmı almam lazım yoksa dahiliye veya endokrinden mi
Canım ben özelde bakılıyorum kan, idrar yani bu hormonların tahlilleri giriş yaptığımız ücrete dahil benim gittiğim hastanede. Onun dışında kan tahlillerini dahiliye bile isteyebiliyor sonucu doktoruna göstermen yeterli

Kızlar gunaydın dr angıdecegım ıcın erken test yaptım gelene kadar saat kac olur bılmem dıye sızce pık mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar gunaydın dr angıdecegım ıcın erken test yaptım gelene kadar saat kac olur bılmem dıye sızce pık mı
Gunaydin canim cok guzel pik ama erkrn saat oldugu icin dikkate alamam.. yine de dr dan gelince test yap sivi almadan.. doktor zaten yumurtan olgunlasmissa sana soyleyecektir milimetre olarak degerini yine de doktoruna da sor

Gunaydin canim cok guzel pik ama erkrn saat oldugu icin dikkate alamam.. yine de dr dan gelince test yap sivi almadan.. doktor zaten yumurtan olgunlasmissa sana soyleyecektir milimetre olarak degerini yine de doktoruna da sor
Tamam cnm ucuncu ıdrarla yaptım bakalım gelınce yada oglen gıbı yapabılırım gelınce ılıskı olursa cunku aksama dogru kalır

Bana ultrason bakan kısı sahda 20 kusur mılım kıst yada yumurta var dedı ne oldugunu nasıl bılemıyor anlaamdım ben

Bugunde yumurtlama yok normalde 17 gun goruyorum yumurtlamayi acaba erkenmi başladim
2282088

X