Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok şükür canım hep iyi gitsin inşallah ben bu ay kimyasal geçirdim sen kan testi yaptır dedikten sonra yaptırdım 9,5 çıktı 3 gün sonra 3,3 düştü ovu yapcam yine test sipariş ettim onları bekliyorum
Her zaman yanindayim unutma canim.. Rabbimin izniyle hersey yoluna girecek zaten kimyasalin arkasi cabuk geliyor gebelik.. yeter ki pes etme guzel düşün guzel olsun.. bu ay senden de bekliyorum gebelik bakalim hayirlisi dualarimdasin

Her zaman yanindayim unutma canim.. Rabbimin izniyle hersey yoluna girecek zaten kimyasalin arkasi cabuk geliyor gebelik.. yeter ki pes etme guzel düşün guzel olsun.. bu ay senden de bekliyorum gebelik bakalim hayirlisi dualarimdasin
teşekkür ederim canım inşallah hayırlısıyla gelsin peki ben artık kan aldırmıyım dimi zaten 3,3 yok demek oluyor illa 0 olması mı lazım

0 oldugundan emin olmak icin mutlaka baktir canim
Cnm sankı daha artıyor 24 saat sonramı olur yımurtlama dun gece 2 gıbı degerlendırdık yarında dr a gıdıp gelıcem sabah 10 11 gıbı degerlendırsek yakalarmıyım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 28
Cnm sankı daha artıyor 24 saat sonramı olur yımurtlama dun gece 2 gıbı degerlendırdık yarında dr a gıdıp gelıcem sabah 10 11 gıbı degerlendırsek yakalarmıyım
Yarin ayni satte yap testini bugunu mutlaka yine de degerlendir..yarin tam pik olursa plan cizelim ona gore olur mu canim

Yarin ayni satte yap testini bugunu mutlaka yine de degerlendir..yarin tam pik olursa plan cizelim ona gore olur mu canim
Testın yarısı daha koyu cnm degısık cıktı bugunu degerlendıremeyenılırım esım ıse gıdıcek ama sabah drdan gelınce mutlaka degrlendırıcem hem ultrasonda catlama olursa gozukur dımı

Testın yarısı daha koyu cnm degısık cıktı bugunu degerlendıremeyenılırım esım ıse gıdıcek ama sabah drdan gelınce mutlaka degrlendırıcem hem ultrasonda catlama olursa gozukur dımı
Tamam canim nasil musait olursan zaten tam pik degil muhtemelen yarin tam pik olur catlama varsa doktorun sana soyleyecektor muayenede kendin de ozellikle sor

Tamam canim nasil musait olursan zaten tam pik degil muhtemelen yarin tam pik olur catlama varsa doktorun sana soyleyecektor muayenede kendin de ozellikle sor
Ev çet cnm konusucam drla herseyı ıns yarın catlar belkı degerlendırınce tutar allahım buay yuzumuzu guldursun ıns guzel haberler alırız umudum gelır

Aselece Aselece 8. Gün de böyle çıktı. Sence gittikçe açılır mı yoksa koyulaşır mi? Biraz karpuz yemistim 😊 etkilemiş mıdır acaba?

Eklentiler

• IMG_20190624_155605.jpg
    IMG_20190624_155605.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 35
Aselece Aselece 8. Gün de böyle çıktı. Sence gittikçe açılır mı yoksa koyulaşır mi? Biraz karpuz yemistim 😊 etkilemiş mıdır acaba?
Iyi hatirlattin canimm :KK70: karpuz tabikide etkiler %90 ı su karpuzun.. yani sıvı almış sayılırsın.. testini tekrarla

kızlar merhaba bişey sorucam sizlere şimdi ben özelde kadın doğum doktoruna ilk kez görüncem ve muhtemelen benden tahlller isteyecek bunları devlette yaptırmak istiyorum ve simdiden randevumu almak istiyorum..devlette hangi doktor tahlilleri yapar ?yine kadın doğumdanmı almam lazım yoksa dahiliye veya endokrinden mi

X