Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyiyim cok şükür ama geceleri saymazsak.. geceleri hic uyuamıyorum olsun bakalim vardir bundada hayir bu hafta kontrolüm var bakalim sonucu ne olacak.. sen neler yaptin iyimisin
çok teşekkr ederim...bende sana bişey sormak istiyorm şimdi buay 19unda adet başlangıcım oldu fakat normalde göre ilk gnümü yaşamadım ayın 20sinde ilk gün gibi kanamam oldı..ben şimdi 19 unumu 1.gün saymalıyım yoksa 20sinimi?

çok teşekkr ederim...bende sana bişey sormak istiyorm şimdi buay 19unda adet başlangıcım oldu fakat normalde göre ilk gnümü yaşamadım ayın 20sinde ilk gün gibi kanamam oldı..ben şimdi 19 unumu 1.gün saymalıyım yoksa 20sinimi?
19 canim çünkü vucudunda belirti ve uyari 19 unda basladi..

evet doğru tamam ozaman çok teşekkürler 25.günümde adet oldum demekki 11inde yumurtam çatlamış buay yarın başlayacagım ovu testlerine cumartesi günüde iilk doktor randevum var=) gebelik öncesi çok tedirginim ilk kez muayene olacagımmm

evet doğru tamam ozaman çok teşekkürler 25.günümde adet oldum demekki 11inde yumurtam çatlamış buay yarın başlayacagım ovu testlerine cumartesi günüde iilk doktor randevum var=) gebelik öncesi çok tedirginim ilk kez muayene olacagımmm
Tedirgin olma.. Rabbim once saglik versin sonra zaten gerisi geliyor.. dualarimdasin canim Allah muayene de de gebelik yolunda da yardimcin olsun

Iyiyim cok şükür ama geceleri saymazsak.. geceleri hic uyuamıyorum olsun bakalim vardir bundada hayir bu hafta kontrolüm var bakalim sonucu ne olacak.. sen neler yaptin iyimisin
Canım Rabbim seni ve bebeğini korusun. Hep güzel haberlerini alalım İnşAllah. Yeter ki yatarak dinlenerek geçecek bir şey olsun başka sıkıntın olmasın 🙏🤗

Canım Rabbim seni ve bebeğini korusun. Hep güzel haberlerini alalım İnşAllah. Yeter ki yatarak dinlenerek geçecek bir şey olsun başka sıkıntın olmasın 🙏🤗
Aminnn canimm Rabbim en kisa zamanda sizlere de bebis versin saglikla inşallah.. güzel haberlerinizi bekliyorum ve guzel haber aldikca biraz daha iyi oluyorum sanirim kafamda kelebekler ucuyor o anda :KK70:

Pik olmak üzereeee hatta cok yakinnn sakın pes etme.. vazgectim dedigin an aslinda gelen güzel seyleri kacirdigin andir vazgecmeee.. bugun saat 2 ye kadar sivi alma 2 de tekrar test yapmani istiyorum.. bak pik cok yakinn bugun yada yarin.. koyulasmis T cizgisi nerdeyse pik olmus..
Erken degışmı ıkı cnm daha gecmı yapsam ne dereın 11 e dogru yaptım ya ıkıncı ılacı aksama ıcıcem 16 sabah pıknyapıp gun ıcınde catlıyo benım hamıle kaldım ay oyle olmstu ınankı dun aksam ışıskı oldu yarın drdab gelınce sabah olcak

Erken degışmı ıkı cnm daha gecmı yapsam ne dereın 11 e dogru yaptım ya ıkıncı ılacı aksama ıcıcem 16 sabah pıknyapıp gun ıcınde catlıyo benım hamıle kaldım ay oyle olmstu ınankı dun aksam ışıskı oldu yarın drdab gelınce sabah olcak
Yok canim saat 2 uygun 5 kadar istediin saatte yap ama sivi alimina dikkat et mutlaka.. piki yakalamak uzereyiz

2281788
Mrb Aselece Aselece bugunki ovu testim biraz koyulamiş gibi sizce yumurta yakinmi

merhaba testim 14-15 günlerde koyulasmaya gidiyordu fakat bugün acık renk oldu, dün aksam birz alkol alımım oldu etkilemiş olabilir mi? testi aksam üzeri tekrarlasam mı ?

Eklentiler

• IMG_9623.jpg
    IMG_9623.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 28
merhaba testim 14-15 günlerde koyulasmaya gidiyordu fakat bugün acık renk oldu, dün aksam birz alkol alımım oldu etkilemiş olabilir mi? testi aksam üzeri tekrarlasam mı ?
Canim alkol etkilemiştir.. bu ay mümkünse alkol almamaya ozen göster gebeligini de etkiler.. saat 8de tekrar yapar misin testini bakalim

X