Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan sonucum 68.64 çıktı normal mi
Cok iyi canım.. saglikla artsin degerin inşallah.. 2 gune bir degerlerini olcturmeyi ihmal etme.. bol bol su ic kendini yoracak hic bir is yapma.. egilip kalkerken oturup kalkarken yavas hareket et.. kasık bölgeni cok egip bükme.. folik asiti ihmal etme.. biraz fazla oldu biliyorum ama zarar gelmesin diye diyorum

Cok iyi canım.. saglikla artsin degerin inşallah.. 2 gune bir degerlerini olcturmeyi ihmal etme.. bol bol su ic kendini yoracak hic bir is yapma.. egilip kalkerken oturup kalkarken yavas hareket et.. kasık bölgeni cok egip bükme.. folik asiti ihmal etme.. biraz fazla oldu biliyorum ama zarar gelmesin diye diyorum
Canım sana nasıl teşekkür etsem azdır. Ovulasyonu birlikte bekledik gece gündüz yardım ettin. Aylarca ben takvime göre değerlendirdim hemse geç yumurtluyormuşum. İlk ovu testimi yaptım piki gördüm değerlendirdim ve Rabbim nasip etti. Allah senden de razı olsun canım. Bebişini Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Dualarımdasın.

Canım sana nasıl teşekkür etsem azdır. Ovulasyonu birlikte bekledik gece gündüz yardım ettin. Aylarca ben takvime göre değerlendirdim hemse geç yumurtluyormuşum. İlk ovu testimi yaptım piki gördüm değerlendirdim ve Rabbim nasip etti. Allah senden de razı olsun canım. Bebişini Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Dualarımdasın.:dua::dua::nazar:

kizlar bi sorum war sacma geleblir ama kafama takildi 🙈🙈 yumurtlama donemi havuza girmek hamileligi engeller mi acaba ?

Sabah 9 a dogru progesyan ıctım 11 gıbı test yaptım sonuc benı bu ılac etkılıyor kızlar yarın sabah dr a gıdıcem

Eklentiler

• 8A209769-1C22-43DE-A5AD-A408D2EA4DFD.jpeg
    8A209769-1C22-43DE-A5AD-A408D2EA4DFD.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 6EA92464-9201-4E60-8926-60F93AB3CF47.jpeg
    6EA92464-9201-4E60-8926-60F93AB3CF47.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 29
KIZLAR HEPINIZIN DUASINA IHTIYACIM VAR.. DOKTORDAN GELDIM BIRAZ ONCE VE HAMILELIGIM RISKLI GIDIYORMUS AGRILARIN SEBEBI BUYMUŞ.. ŞU AN YATIYORUM VE UZUN SÜRE YATMAM GEREKİYORMUS.. DUA EDIN LUTFEN.. DOKTOR KONTROLLERINIZI GECIKTIRMEYIN
canmmm Allahım yardımcın olsunnn senin dua beklediğin sayfada kalmışm şimdi tek tek okuyacagım şimdi nasılsın iyimisin

Sabah 9 a dogru progesyan ıctım 11 gıbı test yaptım sonuc benı bu ılac etkılıyor kızlar yarın sabah dr a gıdıcem
Pik olmak üzereeee hatta cok yakinnn sakın pes etme.. vazgectim dedigin an aslinda gelen güzel seyleri kacirdigin andir vazgecmeee.. bugun saat 2 ye kadar sivi alma 2 de tekrar test yapmani istiyorum.. bak pik cok yakinn bugun yada yarin.. koyulasmis T cizgisi nerdeyse pik olmus..

canmmm Allahım yardımcın olsunnn senin dua beklediğin sayfada kalmışm şimdi tek tek okuyacagım şimdi nasılsın iyimisin
Iyiyim cok şükür ama geceleri saymazsak.. geceleri hic uyuamıyorum olsun bakalim vardir bundada hayir bu hafta kontrolüm var bakalim sonucu ne olacak.. sen neler yaptin iyimisin

kizlar bi sorum war sacma geleblir ama kafama takildi 🙈🙈 yumurtlama donemi havuza girmek hamileligi engeller mi acaba ?
Canim havuzda enfeksiyon kapma riskin yüksektir o yüzden enfeksiyon kaparsan hamileligi engeller.. havuza giriyorsan iliskiyi az degerlendir.. ayrintiya girmicem bilimsel olarak..

HAMILELIGINI YENI OGRENEN ARKADASLARIMDAN BIR RICAM VAR.. YENI HAMILE OLANLARIN ŞÜKRÜ VE KALP GÖZÜ COK AÇIK OLUR.. BU YUZDEN HAMILE OLMAK ISTEYEN BUTUN ARKADASLARIMIZA DUA EDIN NE OLUR.. GORUYORUM KI BINLERCE ŞÜKÜR KI HAMILE SAYIMIZ ÇOĞALDI DAHA DA ÇOĞALACAK BUTUN UMUTLAR YESERECEK TEK TEK.. HERKESE SEVGILERIMLE..

X