Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11 i catlama ise 25 i adet tarihin canim.. 2 gun daha var adetine.. ayy masallah çoğalsın gebe haberleri inşallah..
Yani sabah kan versem mi beklesem mi salı günü erkwn gebelik yapıp negatif görünce umutsuzdum ben

Pik 10 uydu adetim takvime göre dündü aselece 25inde olman lazım diyor. Normalde hiç şaşmaz takvimdeki tarih. Baya regl belirtim var aslında bel ağrısı kasık ağrısı bağırsaklar gurul gurul. Salı günü erken gebelik yaptım negatifti. Bugün de umutsuzdum bi yapım bakalım dedim ilk defa silikte olsa çift çizgi dlkkydlntpl

11 i catlama ise 25 i adet tarihin canim.. 2 gun daha var adetine.. ayy masallah çoğalsın gebe haberleri inşallah..
Merhaba Aselece . Bugün adetimin 7. Günü. Ovulasyon testine başladım. 30-40 günde adet olan biri için lh biraz koyu gibi geldi. Erken yumurtlama ihtimalim var mı?

Eklentiler

• IMG_20190623_135831.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 43
Hayırlı olsun inşallah kandada güzel bi değer cıkar hayırlısıyla sağlıkla kucagına alırsın inşallah darısı bize

Merhaba Aselece . Bugün adetimin 7. Günü. Ovulasyon testine başladım. 30-40 günde adet olan biri için lh biraz koyu gibi geldi. Erken yumurtlama ihtimalim var mı?
bnmde bgun 8.gnum yine bu sekilde owu.testim. ne zman pik olacagi belli olmuyor.hala silik olacakmis gbi gorunsede 2. gun pik olabliyor. duzenli sekilde yapmaya dewam etmemiz lazm.hemen hemen ayni gunlerimz. insalah once pik sonrada hcg de cift czgiyi goruruz canm

İnsallah. Burada başkalarının HCG pozitifi görünce bile çok mutlu oluyorum.

Mrb hanımlar aranıza yeni katılıyorum ilk ovu. Testi yapısım ve anlam veremedim . Testlerimi yorumlarmısınız .En alttaki dünki testim Flaşlı Flaşsız olarak.

Eklentiler

• 20190622_151950.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 20190622_152456.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 34
Bugun yaptiğim testte bu. T cizgisi Dune gore siliklesti sizce dün yumurtladım mi ben

Eklentiler

• 20190623_163416.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 33
  • 20190623_163426.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 26
Lh segisir canim bizim icin onemli olan pik olmasi hafif koyu olmasi hemen pik yapacak anlaminda olmaz.. cok acik cikar gunlerdir bir gunde aniden pik de yapabilir.. ne etkiler derseniz vücut yapınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…