Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunlar bugunku testlerim. Yarin da yapacagim ama kararsiz kaldim. Bu testler pozitif mi? Yarin silik sonuc gorursem bu yumurtladim mi demek yoksa yumurtlayamadim mi?

Kızlar herkese günaydın yine hamile kalmayı kafaya çok taktığım bi güne uyandım forum forum gezerken 4 çocuk sahibi 5. Çocuğuna hamile bir kadının mesajını gördüm. Eşi il dışından geliyo haliyle özlemişler ve ilişki oluyo tabi korunmuyolar bu durumda. Kadın yeni bir çocuk istemediği için hemen ertesi gün hapı alıyo ki bu hapı kullanan bilir çok etkili spermin yumurtaya gitmesini engelliyor. Ama Allah’ın hikmeti işte verecekse veriyo ve o hapa rağmen kadın 5.çocuğuna hamile kalıyo. Demem o ki fazla takıyoruz kendimizi de çevremizi de yıpratıyoruz çoğu zaman ben bir süre foruma girmiycem bu sebepten hepiniz Allah’a emanet olun inşallah rabbim bizi bu güzel duygudan mahrum etmez hiç birimizi görüşmek üzere sağlıcakla kalın Aselece her şey için teşekkürler

Allaha emanet ol canim dilerim güzel haberlerle dönersin.. sende saglicakla kal canim

Bende yumurtlama hala yok kızlar

Eklentiler

• A281E329-9BB4-4A9A-B581-9D103AA5CBC9.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar elim ayağım titrio heyecandan ya test yaptım ve gözle görülen silik bir çizgim var şuan kendimi kaptırmak istemiyorum ama çizgi var yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…